Satılık Mercedes Gd300 88model

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ilker kavak Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,195

Etiketler
iyi günler
aracınız sahibinden.com da 99.000 tl gözüküyor
ama forumda 105.000 yazıyor.
unutmayın biz bir aileyiz yanlışlık olduğunu tahmin ediyorum

bu arabaların bu fiyat etmesi çok çok enteresan, alan var mı acaba?

45/50 dese neyse (ben de almayı düşünür klasik ve temiz halde kullanırım) de bu fiyatlar çok çok enteresan!

tabi bunda arabanın dışına facelift yapıp 150 bine mal edip 350 binlik araba görüntüsü elde etmenin de payı büyük. "çakma" zenginliğe açılan bir kapı..

adı mercedes, dışı yeni G ama aracın içini göstermemek için aracı yıkamaya bile veremezsin

istinye parka gitsen valeye veremezsin..

diğer yandan bunun dalga geçtiğimiz doğan görünümlü şahin den ne farkı var?

Bende bu araclarin fiyatlarini enteresan buluyorum.80li yillarla 90larin baslarindaki bazi Land cruiser 60-70ler ve defender fiyatlarini da ayni sekilde enteresan bulanlardanim. Ozellikle konfor ozelligi olmayan araclar bunlar. Bu yillara ait en makul fiyatlar pajerolar da gibi.

araçların fiyatı ederinden biraz pahalı olabilir fakat yiğidi öldür hakkını da ver demişler... zamanının sıfır alınmış ya da şimdiki zamanda son model bir mercedes g' den çok da havalı bir makam aracı olur. paramız olsa da kullansak..

mercedes g, defender land cruiser, pajero, jeep willys.. gibi araçlar saf kan arazi araçlarıdır. arazi kabiliyeti ne kadar artarsa konfor da o kadar azalır. konfor arayan arazide gezmez.. afrikada safari araçları olarak hala çok eski model bu araçlar kullanılmaktadır..

mercedes g gibi standart fabrika çıkışında orta, arka ve ön diferansiyel kiliti, şimdilerde bir çok araca artık eklenmeyen low- ağır deviri olan, merdiven şase ve her türlü off-road modifikasyonuna uygun saf kan arazi aracına laf atmak uzanamadığımız ciğere pis demek gibi olmuş...

bana göre arazinin kralı mercedes unimogdur. " uzaylılar mısırlılara piramitlerin sırrını, almanlara da unimogun sırrını vermişler " dedirtecek bir unimoga konfor açısından bakarsak unimogların beleş olması gerekir..

Son düzenleme:

sizde "araçların fiyatı ederinden biraz pahalı olabilir" diyerek aslinda demek istedigimizi soylemissiniz. yoksa araclarin kabiliyetine diyecek bisey yok. kedi ciger meselesi ortada yok sadece ederinden fazla ise o ona karsi bi yorum...

araçların fiyatı ederinden biraz pahalı olabilir fakat yiğidi öldür hakkını da ver demişler... zamanının sıfır alınmış ya da şimdiki zamanda son model bir mercedes g' den çok da havalı bir makam aracı olur. paramız olsa da kullansak..

mercedes g, defender land cruiser, pajero, jeep willys.. gibi araçlar saf kan arazi araçlarıdır. arazi kabiliyeti ne kadar artarsa konfor da o kadar azalır. konfor arayan arazide gezmez.. afrikada safari araçları olarak hala çok eski model bu araçlar kullanılmaktadır..

mercedes g gibi standart fabrika çıkışında orta, arka ve ön diferansiyel kiliti, şimdilerde bir çok araca artık eklenmeyen low- ağır deviri olan, merdiven şase ve her türlü off-road modifikasyonuna uygun saf kan arazi aracına laf atmak uzanamadığımız ciğere pis demek gibi olmuş...

bana göre arazinin kralı mercedes unimogdur. " uzaylılar mısırlılara piramitlerin sırrını, almanlara da unimogun sırrını vermişler " dedirtecek bir unimoga konfor açısından bakarsak unimogların beleş olması gerekir..

88 modellerde de üç dif kilidi var mı, emin misiniz? ben bilmediğim için soruyorum..

diğer yandan kedi-ciğer meselesine gelirsek şu an ki bulunduğum durum içinde bu aracı alır yeni kasaya çevirebilirim. yani çok şükür benim için ulaşılamayacak bir araç değil...
doğan görünümlü şahin benim tarzım değil, 80-90 da bu arabanın eder piyasa fiyatı değil.
he isteyen alır yaptırır kullanır ben bir şey diyemem, kendi parası kendi kararı. ben sadece burada fikrimi yazarım!
safkan araç derken kendi aracımda arazide ELSD ile tekeler arası anlık güç dağılımı yapabiliyor ve yine USA da (TR de örnekleri çok az şu an için) çok çeşitli modifikasyonları mevcut. hani 88 model bir aracın da neler yapabileceği ya da yaş itibarı ile çıkarabileceği sorunlar silsilesi belli.. ilk offroad denemesinden sonra servis yolu gözükür. sonuçta "demir eskimesi" denen olaydan haberdarsınızdır diye düşünüyorum. zamanında ne kadar "saf kan" da olsa artık yaşlı..

G serisi ile karşılaştırırsak unimog ların fiyatları gayet uygun kalıyor.. yani etmesi gereken rakamlar isteniyor, onu da zaten bir aldığı gün bir de sattığı gün mutlu oluyor insanlar :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri