Satılık Midland Alan 42 Cb Halk Bandı Telsiz 2 Haftalık Faturalı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan B.ARLI Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,371

B.ARLI

TRAC KOCAELI
Yer
Kocaeli
Telsiz Çağrı Kodu
TB2TBX
AnasayfaBana ÖzelEmlakKonut, İşyeri, Arsa, Projeler, Bina, Devremülk, Turistik TesisVasıtaOtomobil, Arazi, SUV & Pick-up, Motosiklet, Minivan, Van & Panelvan, Ticari Araçlar, Kiralık Araçlar, Deniz Araçları, Hasarlı Araçlar, Klasik Araçlar, Elektrikli Araçlar, Modifiye Araçlar, Hava Araçları, ATV, UTV, Karavan, Engelli Plakalı AraçlarYedek Parça, Aksesuar, Donanım & TuningOtomotiv Ekipmanları, Motosiklet Ekipmanları, Deniz Aracı Ekipmanlarıİkinci El ve Sıfır AlışverişBilgisayar, Cep Telefonu, Fotoğraf & Kamera, Ev Dekorasyon, Ev Elektroniği, Elektrikli Ev Aletleri, Giyim & Aksesuar, Saat, Anne & Bebek, Kişisel Bakım & Kozmetik, Hobi & Oyuncak, Oyun & Konsol, Kitap, Dergi & Film, Müzik, Spor, Takı, Mücevher & Altın, Koleksiyon, Antika, Bahçe & Yapı Market, Teknik Elektronik, Medikal Ürünler, Ofis & Kırtasiye, Yiyecek & İçecek, Diğer Her Şeyİş Makineleri & Sanayiİş Makineleri, Tarım Makineleri, Sanayi, Elektrik & EnerjiUstalar ve HizmetlerEv Tadilat & Dekorasyon, Nakliye, Araç Servis & Bakım, Tamirat & Teknik Servis , Düğün & Etkinlik, DiğerÖzel Ders VerenlerLise & Üniversite Hazırlık, İlköğretim, Yabancı Dil, Bilgisayar, Direksiyon, Spor, Müzik & Enstrüman, Güzel Sanatlar, Mesleki Dersler, Kişisel Gelişim, Diksiyon, Fotoğrafçılıkİş İlanlarıEğitim, Eğlence ve Animasyon, Güzellik ve Bakım, IT ve Yazılım Geliştirme, İnsan Kaynakları, İnşaat ve Yapı, İşletme ve Stratejik Yönetim, Koruma ve Güvenlik, Lojistik ve Taşıma, Mağazacılık ve Perakendecilik, Muhasebe, Finans ve Bankacılık, Mühendislik, Müşteri Hizmetleri, Ofis Yönetimi ve İdari İşler, Part Time ve Ek İş Fırsatları, Pazarlama ve Ürün Yönetimi, Restoran ve Konaklama, Sağlık, Satış, Tamir ve Bakım, Tarım ve Hayvancılık, Tasarım ve Yaratıcılık, Tekstil ve Konfeksiyon, Üretim ve İmalatYardımcı ArayanlarBebek & Çocuk Bakıcısı, Yaşlı & Hasta Bakıcısı, Temizlikçi & Ev İşlerine YardımcıHayvanlar AlemiEvcil Hayvanlar, Akvaryum Balıkları, Aksesuarlar, Bakım Ürünleri, Yem ve Mama, Kümes Hayvanları, Büyükbaş Hayvanlar, Küçükbaş Hayvanlar, Deniz Canlıları, Sürüngenler, Böcekler

İlan Detayları

Midland Alan 42 CB Halk Bandı Telsiz 2 haftalık faturalı

[https://image5][https://image5][https://s0][https://s0]

Kocaeli, İzmit, Alikahya Fatih Mah.

Fiyat600 TLİlan Tarihi 15 Şubat 2017İlan No 399945443Kategori Lisanssız Telsiz Ürün El Telsizi Marka MidlandKimden SahibindenDurumu Sıfır

Açıklama

Açıklama

Merhaba,

cihaz 2 haftalık olup faturalı ve garantilidir. Yanında 120 TL'lik Manyetik18-244M Midland Alan 42 orijinal araç anteni ile birlikte gönderilecektir.

8 adet sarj edilebilir pil yanında hediye gönderilecek olup piyasa değeri 55 TL'dir. Normal kutusunda sarjlı pil çıkmamaktadır.

Cihaz sadece deneme amaçlı kullanılmış olup, son derece keyifli bir CB Halk Bandı cihazdır.

NOT: TAKAS DÜŞÜNMÜYORUM

73
Burak
298bcf7e936299924fe717023db2fd8f
E3db87789e5177923a73cd13e783a63d
E9e1550ecbfe4999a43a80ef6cb91233
23d9bbbd71da3467c260192aaffddc40

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk

Etiketler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri