SATILIK MT ÇAMUR LASTİĞİ RADIAL MUDSTAR

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan baram Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,493

baram

Ana Kamp
235/75/15 MT RADIAL MUDSTAR SIFIR AYARINDA

Fotoraf0422

Fotoraf0423

Fotoraf0424

Etiketler

Ynt: SATILIK MT ÇAMUR LASTİĞİ RADIAL MUDSTAR

arkadaşlar lastıkleri alalı daha 8 ay olmuştu toplam en fazla 750 km yol yapmaştır gercekten sıfır ayarında yırtık kesik deforme hiç bir şey yoktur yanı ikinci el çok kullanılmış lastık olarak algılamayın resımlerı ceptelefonuyla çektiğim için lastıklerin görüntüsü güzel olmayabilir tanesini 300 liradan aldım toplam 1200 lira verdim şimdi ise 750 liraya satıyorum bu istediğim rakama çok daha kötü lastikler gördüm ben bu sitede istediğim rakam uçuk bi rakam değil son fiyatım 750 dir istanbul civarında oturanlara elden teslım edilebilir.

Ynt: SATILIK MT ÇAMUR LASTİĞİ RADIAL MUDSTAR

lastıkler satılmıştır ilan silinebilir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri