Satılık Series (ayrılık Vakti Geldi)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan foremost Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 25
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,338

foremost

Zirve
Yer
adana
selam arkadaşlar umut arkadaşımdan aldığım series bayrağını dahada ileri götürdük artık misyonunu tamamladı başka bir proje için aracımı satmayı düşünüyorum öncelikle site içerisinde kalmasını istiyorum bu sebeple ilk olarak burada ilan vermek istedim yabancı ellere gitmesine gönlüm razı olmaz bilen ve onu bu şekilde koruyacak birilerinin almasını isterim aldığımda çiçek gibiydi şimdide öğle gözüm gibi baktım güneş görmedi diyebiliriz :smiley:

Aracım 1983 son ayında trafiğe çıkışlı model TPO çıkması 2,25 motor safarı tavan 4 göz havalardirma tavanda mevcut
over-driver koluna sahip (4 cü ve 3 cü viteslerde motor devrini düşürmek için kullanılır bir nevi 5. vites
araçta vinç-telsiz mevcut
aracın arka koltukları tekli olarak tekrardan dizayn ederidi bizzat ellerimle yaptım :smiley:
benzin pompasi değişti
su pompası değişti
orjinal paspasları huma otodan alında ve takıldı
marş dinamosu yenilendi
eksoz susturucusu yenilendi saat gibi çalışmakta
stepne yeni alındı ve takıldı
araç çift akü sistemi vardır
1000 w inverter çevirici mevcut
araçta lpg+blos mevcuttur
önde extra büyük fan mevcut otomatık açmakta istenirse içeriden de açılabilir
karburatör kiti ile yenilendi tamamen
şanzıman 2 defa sökülerek yağ akıntıları kesildi sadece motor bağlantı yerinde nemlenme var onu kesemedik
motor yarım açıldı ve sübablar değişti bakır conta değişti bujiler değişti
araçta umut kardeşimin zamanında getirtiği elektironik ateşleme mevcut harika
önlerde hublar mevcut saat gibi çalışmakta
2 adet hella var önlerde 2 adette üst sepette bulunmakta içeriden kontrol ediliyor
ön fren hortumları değişmiştir
lastikler 285x75x16 BF yenidir çamur görmemiştir asvalt bebesi yani :smiley:
ön kapılarda üst çerçevelerde bulunan raylar ebaydan getirtilip değiştirildi
ön kapı üst parçalar çıkartılmışken çürükleri onarıldı macunlardı boyandı
benzin dolum hortumu sağlam olduğu halde hangi akla hizmet ebaydan alınıp (yanlızca benzin yazılı)plaka getirilip değiştirildi
arka yuvarlak reflektörler ebaydan yenisi getirtilerek değiştirildi
arka makaslar kavıs verildi
yeni tip 3 kollu direksiyon simidi takıldı
brcmark marka orta konsol bulunuyor araçta orjinal
aracın kapı kilitleri p38 direksiyon kutusu ve arka koltukları ve bazı yedek parçalar vereceğim alan arkadaşımıza verilecek aklıma gelenler şimdilik bunlar ayrıca resimleride paylaşacağım neler yapıldığına buradan yine
fiyat olarak 25 bin yazacağım malum siteyede 25.750 yazacağım masrafım daha fazla oldu ama bir malın ederi vardır astronomik rakamlar istemeye gerek yok bu masrafları bu aracı sevdiğimiz için yapıyoruz ticarı bir amacı yoktur sevgiler saygılar hepinize
tel: 0530 690 40 91

Son düzenleme:

Etiketler
IMG 0147
fotolar
20160117 142447
20141120 115644 1
IMG 0126
IMG 0148

Bu arada yazmamışsın, ben ekleyeyim:

-Vinç çakma Çin malı değildir, Amerikan Superwinch Tigershark 9500 modelidir.
-Jantlar Defender 130'larda da çıkan Wolf tipi havalandırmalı sac janttır.
-Bendeyken tüm ön takım, ön poyra bilyeleri, aks bilyeleri vs sıfırlanmıştı. Onlar halen cillop gibidir. Komple poliüretan burç kiti de var makaslarda.

:D :D :D

Bu arada yazmamışsın, ben ekleyeyim:

-Vinç çakma Çin malı değildir, Amerikan Superwinch Tigershark 9500 modelidir.
-Jantlar Defender 130'larda da çıkan Wolf tipi havalandırmalı sac janttır.
-Bendeyken tüm ön takım, ön poyra bilyeleri, aks bilyeleri vs sıfırlanmıştı. Onlar halen cillop gibidir. Komple poliüretan burç kiti de var makaslarda.

:D :D :D
teşekkür ederim evet yazılanlar doğru hepsi yeni vazıyette durmakta :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR