Satılık Sıfır Adalit L3000 Sarı Pro Fener

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan muhila11 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 17
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,097

muhila11

Yeni Üye
Çok fonksiyonlu, gayet profesyonel bir cihazdır.
Dağcılık ve kamp keşif gibi ilgi alanları olanların çok işine yarayacak bir ürün. Yurtdışında cihaz sadece (şarj adaptörsüz) 369.00 € gibi bir fiyata satılıyor. Ben yanında şarj adaptörüyle birlikte veriyorum. Sıfırdır. Kutusu herşeyi mevcut. İstanbul içi elden teslim olabilir. Cihazin özelliklerini internetten araştırmanızı tavsiye ederim.

Fiyat; 1000 Tl

Fiyat; 750 Tl OLMUŞTUR.

Kb4DMr

Arkadaş buraya 2 mayısta 750 tl yazmış,satılmayınca fiyat düşürüp 23 mayısta sahibinden com a vermiş,aynı fotoğraf

LG-K220 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşağıdaki linkte ki ilan da sizinmi acaba? hani ne bileyim resim ve resimdeki halı aynı da ondan böyle düşündüm.
Linkteki lambanın SATIŞ FİYATINA DİKKAT
ADALIT L-3000 LED PROFESYONEL FENER SIFIR - Dağcılık & Tırmanış Doğa Sporları İçin Spor Malzemeleri sahibinden.com'da - 442415492
Evet arkadaşın dediği gibi, cihazin fiyatını 1000 liradan satışa koydum. Çok iyi bir makine ve o fiyat etmesine rağmen sanırım pahalı bulunup rağbet görmedi. Bende hem benim elimden çıksın hem alan uyguna almış olsun diye fiyati indirdim. En son fiyatım sahibinden sitesinde ki ilanımdır. Ederinin çok çok altında bir fiyat koydum. 750 Tl de bu makine için fayet makuldu dikkat denmesi gereken bir durum yok bence :smiley:

Gerçektende yurtdışında 1300 tl ye satılıyor bu ürün
Bu nedenle 500 tl bu fener için iyi
Ancak bu parayı el fenerine verirmiyim? Vermem :smiley:

Gerçektende yurtdışında 1300 tl ye satılıyor bu ürün
Bu nedenle 500 tl bu fener için iyi
Ancak bu parayı el fenerine verirmiyim? Vermem :smiley:

Tabiki tercih meselesi.. ama hak verirsiniz ki aydınlatma mesafesi, kullanım süresi, ışık gücü ve bir sürü daha özellik olarak dediğiniz cihazlardan farklıdır. Amerika da kurtarma ekipleri, itfaiyeciler vs bunu kullanıyor. Dağcılık ve diğer extrem sporlarla uğraşanlar için ömürlük bir cihaz. Şu an ki güncel fiyatim 400 lira...

05433300229 ara kardesim görüselim

Çok fonksiyonlu, gayet profesyonel bir cihazdır.
Dağcılık ve kamp keşif gibi ilgi alanları olanların çok işine yarayacak bir ürün. Yurtdışında cihaz sadece (şarj adaptörsüz) 369.00 € gibi bir fiyata satılıyor. Ben yanında şarj adaptörüyle birlikte veriyorum. Sıfırdır. Kutusu herşeyi mevcut. İstanbul içi elden teslim olabilir. Cihazin özelliklerini internetten araştırmanızı tavsiye ederim.

Fiyat; 1000 Tl
05433300229

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR