Satılık Suzuki Vitara 2.0 İçin Yardım Talebi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan korhanyazgan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,584

korhanyazgan

Ana Kamp
Yer
BÜYÜKÇEKMECE-KİLYOS-ARNAVUTKÖY
selamlar herkese hayırlı işler arkadaşlar malum sitede 134445942 nolu ilandaki manuel 2.0 V6 vitara için pazarlık yaptım ekstraları var ve hoş gözüküyor fiatıda uygun ancak bu araçlar karmaşık olduğu için yardımınızı rica ediyorum.daha önceden bu araca bakan bilen kullanan varmı aynı araç 4 ay öncede eski sahibinden satılıktı yardımınız için şimdiden teşekkürler

Etiketler
Ynt: Satılık Suzuki Vitara 2.0 İçin Yardım Talebi

arvın ahmet abının eskı arabasına benzettım omu bılmıyorum lakın alırken maslak aksıyon otoya expertıs yaptırmanızda fayda var o sıze aracın artılarını eksılerını tek tek soler

bu araç ahmet arkadaşımızındı ondan gökay aradaşımız aldı odasattı şimdi alanneden satıyo bilmiyorum ama araçsıkıntılı olsa bu arkadaşlar almazdı ,bende daha önce v6 kullandım sıkıntısı yakıt ve sorun çıktıyında tamir olayı çünkü 1.6larla çok farklı,sorun çıktıyında üzer,aracın bakımlarını maslak aksiyon murat usta yapıyodu bi gösterin derim.

araca baya bi bakım yapılmış ,dediyim gibi aksiyona baktırmanızda fayda var ,aractaki lastikleride ben verdim,

v6 zincir ayarı çok hashastır kime yaptırdı acaba mutlaka v6 bilenbir ustanın yapması lazım,lastikler gökaydayken sürtmüyordu onda bi sorun yktur,v6lar o lastiyi kaldırır.

ozaman benim bildiyim kadarıyla aksiyon murat yapmıştır eyer kesin aracı almak istiyosanız bi gösterin derim v6da kararlıysanız ,bana sorarsanız güç açısından farketmez derseniz 1.6 dan şaşmayın derim.

05334543437 aksıyon oto murat ustanın telefonu bılgı almak ıcın goruse bılırsın

eyer gökaydayken deyişmişse murat usta deyişmiştir ,fiatlar tam bilmiyorum yan sanayi 5oo .600 civarı.orj birin üstündedir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,410
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri