Satılık Suzuki Vitara Orjinal Tavan Bagajı (5 kapı için)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erenatac Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,642

erenatac

Kamp III
Suzukinin fabrika çıkışı taktığı orjinal Alman malı port bagaj.Uzun kasa Vitara için (5 kapı),tüm parçaları,civataları tam.Grand Vitaraya uymaz,eski kasa Vitaraların 5 Kapı olanlarına uyar.Tek kusuru kaza geçiren bir araçtan söküldü ve şu an tavana tam oturmuyor,bir kaportacının gönyesini yerine getirip alıştırarak monte etmesi gerekiyor.Gözle görünür bariz bir kırığı eyriliği yok,dışındaki kaplama sağlam ve yırtıksız.Ankara içi elden teslim edilir,diğer illere kargo masrafı alıcıya ait olmak üzere yollanır.İade kabul edilmeyecektir. Fiyatı 650 TL

PH 6

Etiketler

Ynt: Satılık Suzuki Vitara Orjinal Tavan Bagajı (5 kapı için)

3 kapısına göre olan varmı arkadaşım

Malesef 3 kapı için olandan yok.

Fiyat 550 TL ye düşürüldü.

Merhaba ben Arman Tünger İstanbul suzuki Grand oto dan, port bagajla ilgili görüşmek istiyorum. Telefon numaram 0533 234 34 53, yada ben sizi arayabilirim... Görüşmek üzere.

Bagajı,Vitara 5 Kapılar için olan vinç tamponuyla takas yapabilirim.

Eren bey, tavan rayları duruyor mu? Ankara da nasıl görebiliriz? Teşekkürler...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR