Satılık Toyota Land Cruıser Dizel

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan A2motor Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,442

A2motor

Yeni Üye
merhaba aracım 1986 model toyota land cruıser dizeldir..aracımın özellikleri: aracımın full orjinaldir,lastikler goodyear 4 mevsim yeni takıldı,jantlar toyotanın orjinal jantlarıdır,önde warm marka 5 tonluk vinç bulunmaktadır,tüm bakınları yapılmıştır şu an aktif kullanılıyo,296 bin km dir..yılık vergisi 500 tl dir,çok ekonomik bi araçtır,klima ve camlar çaılışıyo yani kısaca çalışmayan ve orjinal olmayan hiç bi şeyi yoktur..aracın satış fiyatı 35 bin tl dir pazarlıksızdır..aracı satma nedenim ikinci araç olması ve çok sık kulllanamadığımdandır...aracın sahibinden com daki ilan nosu:10695627 dir ilgilenenler burdan mesajla ve ya 05325738608 nolu telefonumdan ulaşabilirler..aracı görmek isteyenler ataşehirde görebilirler...

Etiketler

Ynt: Satılık Toyota Land Cruıser Dizel

Big 10695627 6ha Big 10695627 z7b

Bir sorayım bari; temiz 1986 model LC pazarlıksız 35.000 tl ediyor mu?

Etmez demek istemiyorum ama, 2001-2001 td5 i rahatlıkla bu paralara alabiliyorsunuz. Çok özellikli bir araç olmalı bu LC.

Siteye girip ilk mesaj olarak satılık ilanı verenler bu siteyi kimden duyuyorlar acaba. Burada arazi araçlarını pazarlamak için bir oto pazarı mı var? Arazi aracı arayan site üyeleri zaten araç satışına yoğunlaşmış sitelerde araç bakmıyorlar mı?

Bir cümle daha yazmak geliyor içimden ama yazmıyorum.

not forumdan alıntıdı----------------Satılık vasıtalar bölümümüzde açmış olduğunuz konulara detaylı anlatım yapar ve fotoğraflandırırsanız, sonuca daha net ulaşabilirsiniz.

Model, fiyat, renk, km. ve fotoğraf gibi detayların önemli olduğunu hatırlatırız.
_______________________________________________________________________________________________
Örneklemede vermiş olduğumuz gibi bir mesajlaşma kabul edilemez :

Satılık bir araca ''Bu kadar para etmez'' gibi veya benzeri yazı yazmamalıyız. Satıcınında '' işine geliyorsa al '' gibi veya benzeri yazı yazmamalı.
________________________________________________________________________________________________

Forumumuzda aracınızı tanıtıcı yeterli anlatımınız olmadan başka bir siteye yönlendirme LİNKİ kabul edilmemektedir.

Aracınız satıldı ise veya satıştan vazgeçtiyseniz mesaj olarak lütfen belirtiniz !!!

Satışı gerçekleşen ilanların konu başlığına yönetici tarafından ''SATILDI'' ibaresi konur ve konu kilitlenir.

Bu yüzden son cümleyi yazmamıştım. Ama herşeyin de bir sınırı var dostum. Bir araca bir fiyat yazılıyorsa, muhakkak bir karşılığı vardır. Kibarca söylemek gerekirse, bu araçla ilgili yazılması gereken ama yazılması atlanmış bazı özellikler olduğunu düşünüyorum. Bunlar belirtilirse sevinirim. Neticede ben de bir araç arıyorum.

Bence, çok sinir bozucu bir ilan. Ciddi olmadığı belli. Derhal silinmeli.
Bende yarın bir ilan vereyim.
(90 model lada niva. Pazarlıksız 50.000 dolar. Lütfen , pazarlık için aramayın.......)

ben aracıma güveniyorum bakmak isteyen arkadaş varsa buyursun laflarımızı karşılıklı ozaman konuşalım..benim aracıma 42.500 anakaradan verdiler ama ozaman ihtiyacım yoktu fazla lafa gerek yok bence aracımı görmeden konuşmak yanlış olur...iyigünler herkese

bu arada resimleri koymamıştım ilgilenen arkadaşa çok tşkl ...

concrete' Alıntı:

Etmez demek istemiyorum ama, 2001-2001 td5 i rahatlıkla bu paralara alabiliyorsunuz. Çok özellikli bir araç olmalı bu LC.

Siteye girip ilk mesaj olarak satılık ilanı verenler bu siteyi kimden duyuyorlar acaba. Burada arazi araçlarını pazarlamak için bir oto pazarı mı var? Arazi aracı arayan site üyeleri zaten araç satışına yoğunlaşmış sitelerde araç bakmıyorlar mı?

Söylediklerinize aynen katılıyorum. Ne kadar orjinal ve bakımlı da olsa (ki: 2000-2001 model VX 100 fiyatıdır) böyle bir rakam istemek ve "pazarlıksız " demek için piyasadan bihaber olmak lazım.

ilanı yeni gördüm ve bişey yazmadan duramadım bu ne demektir ya bu arkadasa selam söylüyorum sadece girsin sahibinden.com a toyota lan cruiser var vx80 o en büyük en büyük diye antalyadan sanırım antoff dan o arabaya baksın ben burdan bi bidon benzin gönderecegm... :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

concrete' Alıntı:

sonuna kadar katılıyorum , bi siteyi incelesinler baksınlar bı kendılerını tanıtsınlar yok direk araç ilanı vericem,sanki bu siteyi bulanların hepsi

hepsini demek yanlış olur bı kısmı bi kriz anı mı acaba nedir şalter yanıyo aracımı satmalıyım hemen kimse tutmasın benı, yok öle bi şey.bi

gezeceksin bi gezenbilir olacaksın bi bakacaksın bakanbilir olacaksın bi yiğeceksin bi yiyenbilir olacaksın hepsinin tadına bakacaksın.

iyi günler.

bu paraları verebilecek arekadas varsa bende aracı satarım:smiley: ç olmassa model yenilenir:D

Arkadaşlar bu site bir satış sitesi olmadığı gibi insanların forum kurallarına uymadan yazdıkları/verdikleri ilanlara yazılan cavapların da çok uygun olduğu kanısında değilim, yani iki yanlışın bir doğru etmediği gibi, suimisalden emsal olmazmış, tavsiyem şu ( Cem Yılmaz usulü, modaratör sana söylüyorum) ilan verebilmek için siteye belirli bir süre üye olma zorunluluğu getirin lütfen,

güzel iskonto yapılımış 32500 e inmiş...birazcık daha mesela 15-17 bin daha indirim olursa bi ihtimal bi alıcı çıkabilir...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri