Satılık - Vaude Outdoor Ceket

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gabara Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 17
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,866

gabara

del mundo
Yer
izmir
Vaude marka, M beden, Ink Blue (mürekkep mavisi) outdoor ceket.

Ceplex kumaş özelliği sayesinde nefes alır, su geçirmez ve sizi sürekli kuru tutar (goretex teknolojisi).

Outdoor ceketlerinde bulunan tüm özellikler mevcuttur:

Gizli kapşon, cırtbantlı (velcro) kollar, rpi-stop kumaş (söküğün buyumesini önler), kalça kısmı nispeten daha uzun rahat outdoor kesim, istenildiğinde fermuarla açılabilen koltuk alt?nda havalandırmalar, hem alttan hem üstten çift yönlü fermuar.

Hem günlük kullanıma hem de doğa sporları faaliyetlerine uygundur.

IMG 3554

IMG 3557

IMG 3556

Etiketler

Ynt: Satılık - Vaude Outdoor Ceket

95 TL, Bayram'dan sonra İzmir'de deneyerek alabilirsiniz ceketi.

Yıllar önce Almanya'dan almıştım, halen kullanıyorum ve memnunum.

Arkadan fotoğrafını göremedim ancak bendekinin sırt kısmında reflektör bulunuyor ve orada bir adet cep var. Mont bu cebin içine toplanarak çanta şeklini alıyor. Sanırım bu da öyledir.

Bu da Almanya'dan. Ancak bunda sırt düz. Reflektör ve cep olan modeli bisikletçiler ve trail-cross yapanlar kullanıyor. Hiç şaşırmadım halen memnuniyetle kullanıyor olmanıza. Sonuçta VauDe.

gabara' Alıntı:
Bu da Almanya'dan. Ancak bunda sırt düz. Reflektör ve cep olan modeli bisikletçiler ve trail-cross yapanlar kullanıyor. Hiç şaşırmadım halen memnuniyetle kullanıyor olmanıza. Sonuçta VauDe.

Önü çok benziyor diye arkası da aynıdır diye düşünmüştüm :smiley: Evet aynen öyle, sonuçta Vaude

Hayır 79 TL son değil tabi, ufak bir ikramım olur anlaşırsak.
Maalesef ceket M (medium), ancak kendime almış olmama rağmen Alman mediumu olduğundan mıdır nedir omuzları geniş ve kolları hafif uzun geldi giyemiyorum. Yani bizim yerli L (large) bedenleri giynlere olur ancak.
Saygılar.

sayın gabara, uygun fiyat verirseniz vaude outdoor M ceket ile başka ilanınız olan koyu-yeşil outdoor M ceketi de almayı düşünebilirim, her ikisi için toplam son fiyat nedir? özele gönderirseniz sevinirim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri