Satılık veya Takaslı 1995 Model Samurai

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kedicik Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,529

kedicik

Gelişimin Temeli Değişimdir..
95 Model 1.3 Tek nokta enjeksiyon,
Akü yeni,
Ön farlar yeni,
Yağ bu hafta değişti,
Tekerler A/T %80 civarında,
Şanzımanla motor arasındaki keçeyi yeni değiştirdim,
Motor üst kapak contasını terleme yapıyor diye keyfiyet değiştirdim,
Triger kayışı değişeli daha 1000 km olmadı,
Fren düzeni komple elden geçti yağ yenilendi değişmesi gerekenler değişti,
Şaft balansları yapıldı,
Aracın içi tamamen boşaltılıp çürüklere bakıldı el içi kadar bir çürük çıktı ve yapıldı,
Çürük yapıldıktan sonra komple zift koruması yapıldı,
Koltuklar deri,
Kapı içleri ve arkada hoparlörlerin olduğu kısım suni deriden yapıldı,
Yan barlar,ön ve arka koruma demiri,
Aracın içinde takla barı,
Çeki demiri (işli değil)
LPG var ve işli,
Arkada bisiklet taşıma aparatı,(Bizzat kendim kullanıyorum süs değil)
Arkada orijinal 10 litrelik yedek benzin deposu,
USB ve kart girişli müzikçalar,
Orijinal yazlık ve kışlık tentesi,
Kırmızı paspaslar,
Çalışmayan hiçbir elektrik aksamı yok,
Orijinal Japon grubu anten(Bu hafta takıldı.
Araçta kesinlikle ne hararet,ne yağ eksiltmesi ne de su eksiltmesi vardır.
Antifirizi -30 civarıdır.
Araç makaslıdır.

ARACIN EKSİLERİ
Direksiyon hidrolik değil,
Kilometre ana sayacı çalışıyor,günlük sayaç bazen takılıyor,
Kilometre sayacından bazen özellikle soğuk havalarda çok hafif zzz sesi geliyor fakat rahatsız edici değil,sayaç normal çalışıyor.

Gelelim böyle bir aracı satma sebebimize.Bu araç benim okula gidip gelişlerde kullandığım araçtı ve oldukça memnundum.Eşim Ford Fusion la gidiş geliş yapıyordu.(Farklı okullardayız.)Fusion’u bu hafta sattık ve içi oldukça güzel yapılı bir Starex VIP aldık.Tabi eşim Starex’i büyük diye Samurai’yi direksiyonu hidrolik değil diye kullanamadı.Böyle olunca küçük bir araç almakiçin satmak zorunda kaldık.
Aracımızı yine bu temizlikte olmak kaydıyla Ford Ka,Opel Corsa,Reno Clio gibi araçlarla takaslayabiliriz.Takas fiyatlarında piyasa fiyatlarının ortalaması alınır ve ona göre değerlendirilir.
Daha sonra yine başka fotolar da ekleyeceğim

Aracımıza düşündüğüm değer 10.500 TL dir.
505-3693978 Vargın

S8000027

S8000012

Etiketler

Ynt: Satılık veya Takaslı 1995 Model Samurai

Teşekkür ederim...

Arkadaşlar iyi dilekleriniz için teşekür ederim....

öncelikle hayırlı satışlar. aracın muayenesi na zaman kadar ve araç hangi ilde acaba?

İyi akşamlar Tarık bey.Aracın muayenesi 2013 Ocak ayında bitecek. Aracımız Karaman'da.

aracınız maşallah çok güzel bende düşünüyorum almayı ama şu an maddiyat yetersiz bir kaç aya kadar satmazsanız pazarlıga otururuz

Sayın amanoslu ilginize teşekkür ederim.Zaten şu an başka herhangi bir sitede yayınlamış değilim.Eşim şu aralar bu aracı kullanma taraftarı oldu.İnşallah size nasip olur.Gerçekten kullanıcıya gidecek bir araç.Eşim alışabilirse zaten satmaktan vazgeçeceğim herhalde.Yine ilerde görüşürüz.Siz neredesiniz acaba ve ne işle meşgulsünüz...

iyi günler; aracınız duruyor mu acaba? bende 94 brodway var şimdilik satılık ettim. aracınızı düşünüyorum. takas düşünürseniz olabilir. bende ikinci araç olarak kullanıyorum. eşim kullanıyor. şimdi sizinki gibi bir jeep düşünüyoruz. kısmetse olur diyorum.bu arada sanırım meslektaşız...

hımm araç satıldı herhalde ... Alana da satana da hayırlı olsun...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri