SATILIK VOLKWAGEN PASSAT

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan coming_soon Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,612

coming_soon

Ana Kamp
Yer
istanbul
Merhaba arkadaşlar ,
İsmim Umut Hacıoğlu, her ne kadar sitenin arazi araçları bölümünü bir ders edasıyla her gün okuyor olsam da bir 4x4'üm olmadığı için şu an sadece izleyici olarak katılabiliyorum. Ama en yakın zamanda sizlerle gezilerde tanışmaya hevesliyim. O zamana kadar bineklerle idare edicez :smiley:

Resimdeki aracımız 2006 model olup 70.000 km'dedir. 1.6 FSI motor ve triptonik şanzımanı bulunur. Standart tbir Passat olması dışında tek özelliği içindeki IPOD tesisatıdır. Ve az yol yapmış yeni alınan lastikleri.

Ofisin önündeki park görevlisi sağolsun araçları tampon tampona koyduğu için meydana gelen ve İstanbulluların yabancısı olmadığı bir kaç küçük ezilmesi vardır. Bunları şimdilik yaptırmıyoruz çünkü müstakbel alıcmızın aklına kötü şeyler gelmesini istemeyiz. Satıştan sonra bu düzeltmeleri kendimiz yaptıracağız. Ama aracmız evine gittiğinde kapalı garajında duruyor bunu söylemekte de yarar görüyorum.

Benim kardeşimin aracı diye söylemiyorum, temiz binmiştir. Bir kaç kez Starbucks'tan aldığı acı kahvelerden koltuklara damlatmışlığı var ancak ismi reklam olmasın popüler temizleme şirketlerinden biri yok etmiştir o ufak lekeleri. Sigara içilmemiş, havası bozulmamıştır.

Her ne kadar başka bir siteye link vermeyi etik bulmasam da sahiibinden.com'da 19322240 numaralı ilanda bu elektronik aracın detaylı teknik donanımlarını görebilirsiniz.

Fiyat olarak 35.000 düşünüyoruz ama az da olsa pazarlık payımız vardır.

Okuduğunuz için teşekkür ederim, yakın zamanda çamurlar içinde görüşmek üzere :smiley:[attachment=1]

Umut Hacioglu : 0532 722 8565

IMG000112

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR