satılık willys masraf etmene gerek, yok ben gereğini yaptım...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan afacan886 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,712

afacan886

bizim yeteneğimiz asfaltta değil çamurda yeğen...!
Yer
ordu
satılık willys acil fiyat...bir takımda jant lastik veririm eger fiyatta anlaşırsak...çok ucuza gidiyor çok sıkıştım fiyatı çektim alan arkadaş hiç bir masraf etmeden binecek borç yüzden satıyorum...araç resimde görüldüğü gibidir...0542 309 10 46 tarık öztürk...fiyat 9.500 piyasada böylesi yok bulamazsın...

PIC 0339

PIC 0316

Etiketler
Ynt: satılık willys masraf etmene gerek, yok ben gereğini yaptım...

resimler herseyi anlatıyor

PIC 0341

AFAK011

PIC 0314

birde burdan görmeniz gerek

1

T

3

çok emek harcadım çokda zaman

PIC 0322

PIC 0338

6

elinize sağlık çok güzel olmuş,ancaak

'piyasada böylesi yok bulamazsın
resimler herşeyi anlatıyor'

bu iki cümle insana geri adım attırıyor,

ben böylesi yok dediysem piyasada ki anlamı şudur; benim aracım bu kasada tektir başkada yoktur ve doğru söylediğimede inanıyorum çünkü bu cj3 hafif sac kasa olarak tasalanmıştır...motoruna kadar sıfır yenileme yapılmıştır piyasadaki cj3 lere baktığınızda farkı fark ediyorsunuz...eger benim aracım gibi cj3 varsa bende görmek istiyorum ve merak ediyorum varsa paylaşmanızı isitiyorum OMNİTEMPORAL bey...ve fiyatıda çok uygun yazdım acil olduğu için...piyada böylesi yok kelimeside bence itici değil ayrıcalıktan ibaret olarak belitmekteyim...tabiki karar siz değerli üyelermizin...resimleri begendiğiniz içinde ayrıca teşekkür edrim OMNİTEMPORAL bey...

araç çok güzel,umarım tez zamanda sevgiyle binecek birine gider,yanlış anlamayın,bende araç bakıyorum ama bir ilanda bu tarz klişe cümleler görünce biraz çekiniyorum,bu konu forumda daha öncede konuşulmuştu,yoksa fiyatınız gayet uygun,tekrardan hayırlı satışlar

OMNİTEMPORAL bey bende sizin gibi düşünüyorum klişe sözlerden uzak kimseyi kandırmadan görsel olarak aracımı satmak isityorum alacak kişide buna göre fiyatları karşılaştırsın ve karar vermelerini isteğikleri aracı göünl rahatlığı ile almalarını isterim sizinde dediğiniz sevgiyle binecek bir arkadasa gitsin aracım baska bir diyecegim yok artık..herseyin hayırlısı alan kişi masrafsız kullansın dileğiyle..

Gerçekten güzel yapmışsınız elinize sağlık. Harican motor mu?

yakın olsa gidip bakasım var.. kısa zamanda satılacagını umuyorum.. bir arkadaşımın vardı.. üzerinde V6 ford motor... tadından yenmez.....

arkadaşlar üzerinde ford motoru var v6 dır...herseyi yeni motorda yeni asfalta taksi kadar hızlıdır :smiley: ama borç yüzüden satmak zorundayım fiyatını uygun yazdım inşallah kıymetini bilen bir kişiye gider

çok güzel olmuş,
çok emek harcanmış.
alana da satana da hayırlı olsun,
selamlar

Hemşerim hayırlı şatışlar, inşallah kıymetini bilen birine satılır. O kadar özenmişsinki bununla kıyılıpta çamura girilmez. Maşallah...

BÜLENT BEY GİREMİYORUM ZATREN :(

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR