Sea Kayak / Deniz Kayağı Eğitimi - 13 Eylül 2009

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan orion Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,212

orion

Alaman Mucizesi Volkswagen T3'ün hastasıyız
Yer
Sinop
Web
www.volkankaya.com.tr
Herkese selamlar

Sea Kayak ile tanışmak, İstanbul Boğazı'nda kürek çekip İstanbul'u yeniden keşfetmek isteyenlere...
Bodeka'nın her ay olduğu gibi Eylül ayında da sea kayak / deniz kayağı eğitimleri devam ediyor.

13 Eylül 2009 Pazar günü İstanbul Paşabahçe'de yapılacak eğitimlere katılmak için lütfen caganca@yahoo.com adresinden ya da 542 830 04 24 telefon numarasından Çağatay arkadaşımızla iletişime geçebilirsiniz.
Katılımcı sayısı bilgisi ve buna göre bir organizasyon için katılımınızı bu mail adresine bildirmeniz önemlidir.

Sea kayağın ne olduğunu merak ediyorsanız : http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=37109.0 ve www.bodeka.com
Daha önceki eğitimlerden görüntüler istiyorsanız : http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=37112.0 ve http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=38235.0 linklerindeki konuları inceleyebilirsiniz.

[attachment=1]
[attachment=2]

IMG 7722

IMG 7750

Etiketler
Ynt: Sea Kayak / Deniz Kayağı Eğitimi - 13 Eylül 2009

Selamlar...

Su sporlarına biraz uzak kaldım sanırım ama;

"voxipera" Ayşe arkadaşımızla muhabbet sırasında Sea kayağı için kendisinin kurs aldığı ve menun olarak ayrıldığını anladım...

Doğa sporlarına gezilerine ve uygulamalarına vakit buldukça katılmaya çalışıyorum...

13 Eylül için bir aksilik çıkmaz ise aranıza katılabilirim...

İstanbulda olması + avantaj oldu benim için...

Görüşmek üzere... ;)

sHerhaba beykoz çubukluda tabela dükkanım var ve eğitim yeriniz paşabahçeye oldukça yakınım .eğer sizede uygunsa eğitimden önce bi ön bilgilendirme bi görüşme bi sohbet biçay vs. muhabbet etmemiz lazım. bu arada m.ü. kürek anrtenörlüğü mezunuyum. ortak muhabbet noktamız çıkabirir :smiley:

Gökalpcim selam

Ortak noktamız çıkabilir tabi ki.
Mesela Adrenalin'den ve Ballıkayalar'dan tanışıyoruz desem... Eda'nın motorunu senin dükkandan alıp Eda'yla pratik yapmaya gitmiştik desem :D

Dostum inanır mısın geçtiğimiz hafta senin dükkanın önünden geçtim arabayla, ama durup uğrama şansım yoktu. Biraz vakit olsaydı sadece bi hello deyip kaçacaktım.
Herneyse Gökalpcim, eğitimden önce tabiki görüşme imkanımız var. Bu hafta yine faliyet olacak ve ben senin taraflardan geçicem. Geçerken uğrayıveririm.

Görüşmek üzere

Sevgili "Hasanfb"

Sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Bu arada katılmak isteyen tüm arkadaşlar lütfen yukarıda belirttiğim e-mail adresinden Çağatay ile iletişime geçip katılımınızı bildirirseniz iyi olur. Katılım ve kontenjan durumları malum :smiley:

yaaapma dostum naber bi an hissedemedim seni, karavan, kayak filan neyse ama mutlaka beklerim seni tükana sorcağım çok soru var :smiley:

Merhaba arkadaslar,

13 Eylul'de egitim 1,5 saat karada 2,5 saatte denizde olmak üzere yapıldı. Tum katilimcilar hem kurek cektiler hemde bogazin sularinda yuzduler. hatta biraz fazla yuzduler ;)

ilgi gosteren denizkayagi heveslileri caglar,aysegul,gokalp,serkan,kerem ve yigit'e tesekkurler.

Bir sonraki egitim denizde 3-4 ekim tarihlerinde veya 10 Ekimde yapılacak.. hava durumu ve mücbir sebebler etkilemezse:smiley:) ayrıntılar daha sonra...daha sonraki aylarda egitimler ise marmara universite havuzunda.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Geri