Seat Altea Freetrack

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan BolbuzJack Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,186

BolbuzJack

Zirve
Sanırım SUV üretmeyen kalmayacak. SUV segmentinin artan petrol fiyatlarına ve daralan otomotiv piyasasına rağmen gün geçtikçe gelişimine duyarsız kalan bir firma kalmayacak gibi.

Bu yüksek araçların gerek yol tutuş, gerekse ekonomi (Jeep Patriot-Compass) konusunda sıradan otomobillere yakınlaşmaları ve çok daha fazla işe yaramaları onları cazip kılıyor.

Altea Freetrack'te 2.0 litre TSI 200 HP benzinli, 2.0 lt TDI 140 HP DPF ve 2.0 lt 170 HP DPF turbo dizel motor motorlara yer veriliyor.

SEAT Altea Freetrack’in 2.0 lt TSI 200 HP versiyonu, 214 km/s’lik maksimum hıza ulaşıyor. 100 km’de ortalama 9.4 litre yakıt tüketim değerine sahip benzinli motorlu ve manuel şanzımanlı Altea Freetrack, 0-100 km/s hızlanmasını 7.5 saniyede tamamlıyor.

SEAT Altea Freetrack’in 140 HP’lik turbo dizel motorlu versiyonu, 193 km/s’lik maksimum hıza erişebilirken, statik konumdan 100 km/s’ye 10.1 saniyede çıkabiliyor. SEAT Altea Freetrack 2.0 TDI 140 HP DPF ise 100 km’de 6.5 litrelik ortalama yakıt tüketimiyle dikkat çekiyor.

Altea Freetrack’in kaputu altında yer alan diğer dizel motor 2.0 lt TDI 170 HP DPF ise aracın 204 km/s’lik maksimum hıza ulaşabilmesine yardımcı oluyor. 100 km’de ortalama 6.8 litre yakıt tüketim değerine sahip 170 HP’lik dizel motorlu ve manuel şanzımanlı Altea Freetrack, 0-100 km/s hızlanmasını 8.7 saniyede tamamlıyor.

Araçların fiyatları 68.260 YTL.den başlıyor.

07-yellow-f3q-s.jpg

07-yellow-f-a.jpg

07-yellow-s-a.jpg

07-int-dash.jpg

Etiketler
Ynt: Seat Altea Freetrack

Tutmadım.. Patriot'un yanında lafı bile olmaz. Açıklamalarında alt yapıdan ve çekiş siteminden bahsetmiyorsa hormonlu otomobildir ;)

Ynt: Seat Altea Freetrack

Bir Seat kullanıcısıyım ama beğenmedim.
En fazla ıslak asfaltta iş görür gibi görünüyor.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri