Selçuk-şirince Kamp Yeri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Tugruldogan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 26,045

Tugruldogan

Yeni Üye
şirincede veya selçuk bolgesınde bır kamp yerı ararken bugun bır yere ugradık esımle beraber.mekan sahıbı osman beyın bası bıraz sıkısıkdı;oglunun dugunu ıcın hazırlık yapıyordu.esı elıf abla sagolsun ılgılendı.caylarımızı ıcdıkten sonra mekanı bıraz dolasdım.sırıncenın hemen dısında yanlıs hatırlamıyorsam 48 donumluk bır arazı ıcıne kurulu sırıngol.selcuk -sırınce arasında yapılan yenı yolun kenarından gırısı.osman bey epey ugrasmıs mekan ıcın ve hala daha yapılacak cok sey var.burası benım cok hosuma gıttı.tamamen dogadasınız.bır vıdeo cekmeye calısdım ve su anda youtube yuklemesını yapıyorum.bıttıgınde lınkını verecegım yıne buradan.vıdeoda kısa kısa acıklamalarda bulunmaya calısdım.vıdeoyu cektıkten sonra,mekandan ayrılmadan osman bey ıle de gorusme ,konusma fırsatım oldu.kapılarının herkese acık oldugunu soyledı.benım vıdeoda gostermeye calısdıgım bolge dısında,tepelerde ve daha yukarıda baska kamp yapılabılecek yerler oldugunu soyledı.kendısının de yuruyus ve kampcılıga ılgısı oldugunu belırttı.
sırınceye gelıp otel veya pansıyolarda degıl de dogada cadırda kalmak ısteyen,bushcraftıng veya survıval tarzlarında kamp ıle ılgılenen herkesın ılgısını cekecegını tahmın ettıgım bır yer. gece cadırınızda kaldıktan sonra sabah erkenden sırt cantanızı alıp yenı yolu takıp ederek selcuga gıtmenızı onerırım.
ılgılenen arkadaslar ıcın tam olarak mekan ısmını,telefon numarasını,ınternet adresını verıyorum.
buralardan ulasamayanlar benımle de baglantıya gecebılırler.
ucret olarak osman bey kısı bası 40 tl gıbı bır rakam teleffuz ettı.
şiringöl aile çay bahçesi
tel.05555564000
www.sirincedesiringol.com

Etiketler
Ynt: Selçuk-şirince Kamp Yeri

http://www.youtube.com/watch?v=Fz7pMxdZKMY
yukleme epey surdu.umarım vıdeo yardımcı olur.

Hocam bu fiat doğrumu, biz 4 kşilik bir aile olarak 160.TL. yı verince karşılığında ne hizmet alacağız merak ettm, aydınlatırsanız memnun oluruz.

oraya kısı bası yazmamın sebebı konusma sırasında oyle bır rakam ve ıfade gecmesı ama sanırım bu ıfadeyı arac bası veya cadır bası olarak kullandı.boyle bır mekanda fıyatlandırma nasıl olur tam olarak bılgım yok.aynı aracda 10 kısı gırıs yaptıgında da 1 kısı gırıs yaptıgında da 40 lıra anlamı cıkarıyorum ben.aynı aracla 10 kısı gırıs yapıp 10 ayrı cadır kuracaksa veya kımısı cadır kuracak,kımısı kıl cadırda kalacaksa fıyatlandırmayı nasıl yaparlar bılemıyorum ısın acıgı.aslında arayıp osman beyle gorusmek ve ayrıntılı bılgı almak daha ıyı olur gıbı.

osman beyı arayıp sordum bu olayın ne oldugunu.cadır bası 40 tl oldugunu belırttı.ulasmak ısteyenler ıcın;
05555564000 osman beyın numarası
05555564001 sırıngol numarası

rıca ederım ahmet bey.harıtada sırıngolun guneyınde kalan ormanlık bolgeden baslayarak selcuk gırısıne kadar olan yerlerı tek tek tanıtma nıyetındeyım.buralara gelmeye karar veren arkadaslara yardımcı olabılmeyı umuyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri