Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Deep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8,705
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 527,022
Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

elnino' Alıntı:
tarık bey ben dayanamadım pes ettim cj 'mi satıyorum.sizi tebrik ederim bu başarınızdan dolayı.
sizi anlayabiliyorum benimde kafamı duvarlara vurduğum günler oldu,hatta parça parası vermekten çulsuz da kaldım ama o günler geride kaldı bence siz de biraz dişinizi sıkın aracınızı satmayın cj sahibi olmak ayrıcalıktır nede olsa bütün jeeplerin isim babası

Etiketler

Abi sendeki o safkan kısraklardan birine sahip dahi olsam peşinden gelmem ;D Hatta yan koltuğuna dahi oturmam
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

arkadaşlar bende 6 yıldır cj-5 sahibiyim arabamdan çok büyük sorunlar yaşamadım
arabayıda çok zorladığımı söyleyemem. ama 6 yıl sonra artık arabaya bir el atmanın zamanının geldiğini düşünüyorum. fikir fiyat ve parça konusunda yardımlarınızı bekliyorum

selam altuğ cj işinden orkun ve onun kadim dostu parçacı ati anlar sana yadımcı olurlar öğleden sonraları orkunu atinin dükkanı(maslak sanayide) temizlerken bulabilirsin. ;D ;D ;D

atilla abinin anlamadığı yada yapamayacağı 4 tekeri olan yada enazından 4 tekerden çekme ihtimali olan gün gelip de çamura girme yada asvalttan inme ihtimali olan amerikan japon cin yada bu gezegenden olan bir araç bilmiyorum ...

caaltug' Alıntı:
arkadaşlar bende 6 yıldır cj-5 sahibiyim arabamdan çok büyük sorunlar yaşamadım
arabayıda çok zorladığımı söyleyemem. ama 6 yıl sonra artık arabaya bir el atmanın zamanının geldiğini düşünüyorum. fikir fiyat ve parça konusunda yardımlarınızı bekliyorum
selam altuğ
parça alırken ben ulus oto,tar otomotiv,yaman jeep gibi taksim bölgesindeki parçacılardan alışveriş yaptım .ben alacağım parçayı sırayla fiyat araştırması yapıp hangisi daha ucuza verdiyse ondan aldım
çünkü birinde pahalı olan parça diğerinde ucuz olabiliyor.bir de parçanın taiwan malı mı amerikan mı ona dikkat ediceksin .maslak piyasası hakkında pek bir bilgim yok ama orkun memnun kaldığına göre o bölgeyi de içine alarak araştırma yapabilirsin

Fatih merhaba...bugün saat 10.5_11.00 sıralarında E_5 ten Tuzla _Pendik istikametine doğru gidiyormuydun :smiley:

yok abi gitmiyodum bana soruyosan yani elnino fatih değilse ordamı görmüşler beni acıbadem taksim istinye üçgenindeydim bu gün ::smiley: ::smiley:

Hayır..senin aracının aynısından görünce(beyazda pek yokya) acaba Fatih mi dedim..iyiki el kol hareketi yapmamışım :D

benim arabanın aynısından zekeriyaköyde var bitane orman yolunda bazen onunla karşılaşıyorum hemde tam aynısı (çok yokya) diyorum acaba başkasının arabasını kullanıyorum başkasıda benimkinimi diye hatta birkere baya heyecanlandım çaldılarmı benim arabayı diye. ;D ;D ;D ;D ;D çok güldüm buna pek bişeyde yok ama ;D ;D ;D

Altuğ Bey, beklerim Maslak'aaa :D öğleden sonraları oralarda dükkan temizliyorum :smiley:
yemek yer neler yapabileceğimizi konuşuruzzz...

selam orkun ben biraz cjlerden ürktüm yahu bu uğraştırma meselesinden ve pajeroya meyil ettim gerçi cjnin asil duruşu arazideki vakur ilerleyişi herzaman beni etkilemeye devam edicek lakin senin ve diğer pek muhterem cj severler kadar arkasında durup sarıp sarmalayabilir gerekli ihtimamı gösterebilirmiyiz onu bilemiyorum.

bull' Alıntı:
ben alacağım parçayı sırayla fiyat araştırması yapıp hangisi daha ucuza verdiyse ondan aldım
çünkü birinde pahalı olan parça diğerinde ucuz olabiliyor.bir de parçanın taiwan malı mı amerikan mı ona dikkat ediceksin .maslak piyasası hakkında pek bir bilgim yok ama orkun memnun kaldığına göre o bölgeyi de içine alarak araştırma yapabilirsin

Genel olarak oto tamirinde işçilikten değil parçadan kazanılır zaten. İşçiliği ucuza getirdim diye sevinirken araştırmadan aldığımız parça aslında tamirciye esnaf fiyatından verilmiş ve üstüne epey bir kar konmuş meblağı da içeriyor olabilir ;D

sayın abilerim

gezen bilirin düzenlediği gezilerde 5 yıldızlı araç olması gerekiyormu yoksa gezi nereye ve neşartlarda olursa olsun katıla biliyormuyuz !

kısaca tüm gezilere katılabilecek bir araçta şöför dışında başka neler olmalı :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri