Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan aslanahmet Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5,972
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 765,934

fsirin

Karavan Yönetim
Yer
ISTANBUL
Web
www.nefer.com.tr
Bir iki haftadır tomurcuklar büyüyordu. Bu hafta sonu çiçekler başladı. Erkenci bir erik ilk olarak hep bu ağaç ilk çiçeği açıyor. Olgunlaşmasına kalırsa kırmızı erik oluyor ama olgunlaşmadan daha ufacıkken gelen geçen topluyor olgunlaşamıyor. :tired:

Etiketler

mrt.ont

Ana Kamp
Yer
İstanbul
Web
www.balkanmakina.com
Değerli büyüklerim ve sevgili kardeşlerim,

Aranıza yeni katıldım böyle bir başlık görüncede yazmadan geçemedim. Haziran 2019 da çekme karavan almayı planlıyorum burdaki yazıları okuyup bilgi almaya çalışıyorum. İnş bana uygun düzgün birşey bulabilirim. Sağlıcakla kalın hoşça kalın

fsirin

Karavan Yönetim
Yer
ISTANBUL
Web
www.nefer.com.tr
Değerli büyüklerim ve sevgili kardeşlerim,

Aranıza yeni katıldım böyle bir başlık görüncede yazmadan geçemedim. Haziran 2019 da çekme karavan almayı planlıyorum burdaki yazıları okuyup bilgi almaya çalışıyorum. İnş bana uygun düzgün birşey bulabilirim. Sağlıcakla kalın hoşça kalın
Hoşgeldiniz. Karavanınız şimdiden hayırlı olsun.

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Arkadaşlar,
Milli Piyango yeni bir oyun çıkarmış,
Adı Süper PİYANGO,
Her gün yüz bin lira verecekmiş.
Sizin bu konuda görüş ve bilginiz var mı?
Ne düşünürsünüz?

pashcat

Kamp I
Arkadaşlar,
Milli Piyango yeni bir oyun çıkarmış,
Adı Süper PİYANGO,
Her gün yüz bin lira verecekmiş.
Sizin bu konuda görüş ve bilginiz var mı?
Ne düşünürsünüz?
Şahsi fikrim hocam milli piyango bu ülkede güvenirliğini yitirmiştir.Nadir de olsa yılbaşılarında alırdım, şimdi yüzüne bakmıyorum.

RMX1971 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Şahsi fikrim hocam milli piyango bu ülkede güvenirliğini yitirmiştir.Nadir de olsa yılbaşılarında alırdım, şimdi yüzüne bakmıyorum.

Düzenli olarak Milli Piyango, Sayısal Loto, Süper Piyango ve türevlerini oynarım. Belki bir gün bana çıkar belli mi olur? Bir şans satın almak, bir umut fena bir şey mi? Belki benim de bir gün yüz bin liralık bir karavanım olur.

SNN76

EFELİK EFENDİLİKTİR...
Düzenli olarak Milli Piyango, Sayısal Loto, Süper Piyango ve türevlerini oynarım. Belki bir gün bana çıkar belli mi olur? Bir şans satın almak, bir umut fena bir şey mi? Belki benim de bir gün yüz bin liralık bir karavanım olur.

yücel hocam, bence şans oyunları için ayırdığınız bütçeyi biriktirip yüz bin liralık karavan sahibi olma ihtimali şans oyunlarından ikramiye çıkma ihtimalinden daha yüksek. rakamlar küçük olabilir ama atalarımız damlaya damlaya göl olur demişler :smiley::smiley::smiley::smiley:

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Valla ben bu pahalılık ve maaşlarla yüz binlik karavanı ancak şans oyunları sayesinde alabileceğimi düşünüyorum. Ya da şöyle olur, mesela bir ev alırım, on yıl kredi borcunu öderim. On yıl sonra o evi satar karavan alırım. Ancak böyle olabilir. Ev satıp karavan almak mantıksız ama biz mantıksız insanlarız sonuçta...

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Dün karavanın biten küçük tüpünü bugün değiştirdim. Bir küçük tüp değişim 25 lira olmuş. Oysa daha geçen sene 18 liraydı yanlış hatırlamıyorsam. Sürekli bir şeyler pahalılanıp duruyor. Yakında normalde yaptığımız zevklerimizi de yapamaz hale gelir miyiz diye korkmuyorum değil.

pashcat

Kamp I
Pahalılanma değil sayın hocam güncelleme o. Tüik açıkladı bugün ilk 6 ay sadece 5.75 enflasyon varmış.

bartek

Zirve
Geçen hafta hepsiburadadan elektronik aksesuarlar almıştım. 50 liraya aldığım 60 lira, 120 liraya aldığım 140 lira, 80 liraya aldığım 200TL ye çıktı 1 hafta içerisinde. Hadi çok artanda belki yanlışlık vardı ama ortalama % 20 arttı fiyatlar. Acayip birşeyler oluyor.

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Süper Piyango ve Milli Piyango'ya devam,
Israrla çıkmıyor efendim.
Çıkmadıkça kaybetmeye devam.
Ama bi tanecik umut alıyoruz sonuçta.
Her gün küçücük bir umut.
Belki bir gün bize de çıkar efendim.

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Milli Piyango'nun yeni özelleşmiş sitesi açılmış efendim. İlk Milli Piyango'mu oynadım. Artık küçücük bir umudum var.

BENZER İÇERİKLER

Forum istatistikleri

Forumdaki Konu Sayısı
100,279
Konulara Yazılmış Mesajlar
1,480,878
Kayıtlı Üye Sayımız
168,240
Kaydolan Son Üyemiz
murat.ustun
Bugün Forumu Ziyaret Eden
Yandex.Metrica
Son 24 Saatte Ziyaret Eden
Son 30 Günde Ziyaret Eden

SON KONULAR

BENZER İÇERİKLER

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

Yer Sağlayıcı: VERİTEKNİK Belge No: YS-308

Copyright © 2000 - 2020 Gezenbilir