Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan aslanahmet Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6,028
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 866,713
Milli Piyango'nun yeni özelleşmiş sitesi açılmış efendim. İlk Milli Piyango'mu oynadım. Artık küçücük bir umudum var.
maalesef özelleştirmenin altında özele imtiyaz ve kıyaklar yapılmış.
1- Kupon bedelleri artırılmış ve 3 TL yapılmış.(1,5-2 TL idi)
2-Kazanma ihtimalini özelleştirme öncesine göre çok çok azaltılmış
.loto 49 den 90 na, süper loto 54 den 60 a çıkarılmış.

eskisinde kazanma ihtimali 1/13.983.816 idi
yeni lotoda kazanma ihtiimali 1/ 622.614.630 olmuş.
Sizin ve aynen benimde o küçük umudumuz sanırım artık mikroskobik hale gelmiş.
Devlet kazanmasın,vatandaş kazanmasın ve sürekli kaybetsin sadece demirören ve italyan sisalin kazanması için düzenlenmiş sistem.

Etiketler

Devlet kazanmasın,vatandaş kazanmasın ve sürekli kaybetsin sadece demirören ve italyan sisalin kazanması için düzenlenmiş sistem.
Aradaki farkın haracı yoktur sanırım.

Son düzenleme:

Bir kaç yıl öncesine kadar yıl başında aile bireylerine birer tane bilet alırdık, çekiliş sonrası aramızda makara yapıp eğlenirdik, çıkan amortileri yada son iki rakamı yeni çekilişle takas yapardık. Birde farklı illere gittiğimizde aklımıza gelirse yada denk gelirse bilet alırdık, şans oyunları özelleşip demirörene geçtikten sonra tamamen bıraktık.

Martı diye bir şey çıkmış. Uygulamayı indirip elektrikli scooter kiralıyorsunuz. Harika bir şey sonra herhangi bir yere de bırakabiliyorsunuz. Ben fikre bayıldım.

Forum otomatiğe mi bağlandı ?
Bir konuya cevap yazmak isterken hiç bir açıklama olmadan kilitleniyor.
Bir konu başlığı açmak istersen, muhatap yer bulunamıyor.
PC den bağlanırken ekranın yarısını reklam kaplıyor.
Telefondan bağlanırken ikinci tıklamadan sonra yine REKLAM !!!!!!!

Bu gereksiz sıklık ve büyüklükteki reklamlar yüzünden opera tarayıcısını kullanıyorum.Reklam engelleme seçeneğini açtığımda youtube dahil hiç bir sitede reklam karşıma çıkmıyor.
site sahipleri işin dozunu kaçırmasalar insanlar bu yolu seçmezdi.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri