Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan aslanahmet Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6,028
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 867,451

aslanahmet

Zirve
Yer
İstanbul
Sevgili Karavan Sever Dostlar,
Trekking bölümünde arkadaşlar serbest muhabbet köşesi açmışlar. Treking ile ilgili veya ilgisiz her konuda yazışıyorlar. Böylece birbirlerini daha iyi tanıyorlar, her sabah selamlaşıyorlar, her akşam vedalaşıyorlar. Burada bir birleri ile normal muhabbetini yapıp başka konular altında ilgisiz muhabbet etmeyip, bu topiklerde mesaj kirliliği oluşturmuyorlar. Biz de burada her konuda yazışabiliriz diye düşünüyorum. Ya da Moderatörümüz uygun görürse "Sabit Konu" olarak "Serbest Muhabbet Köşesi" açar orada yazışabiliriz.

Etiketler
Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası)

Daha iyi tanışabilmemiz adına, profil resmi kısmına asıl resmimi koydum. Gerçi yarın akşamki toplantıda tanışacağız inşallah.

Merhaba sevgili Zerrin,

Uzun zamandan sonra, seni Moderatör olarak görmek ne güzel. Çok çok sevindim hayırlı olsun

Sevgiler

Dost-Tombiş-Soner-Ayşe

Merhaba Soner, çok teşekkürler ediyorum, uzun zamandır görüşemiyoruz, sizleri özledim, bu başlıktan daha rahat iletişim kurabileceğiz, ayrıca baharda umarım hep birlikte bir kamp yapabiliriz..

Ayşe'ye sevgilerimi iletirsen sevinirim, tabi Dost ve Tombiş'i öpüyorum..

Görüşmek üzere, sevgiler..
Zerrin

DOST' Alıntı:
Merhaba sevgili Zerrin,

Uzun zamandan sonra, seni Moderatör olarak görmek ne güzel. Çok çok sevindim hayırlı olsun

Sevgiler

Dost-Tombiş-Soner-Ayşe

iyi akşamlar
bu köşenin açılmasına çok sevindim hayırlı olsun
ilk yazıyı ben yazayım dedim
ben ankaralıyım ankara ve çevresinde güzel doğası olan yerler var kızılcahamam beypazarı gibi ama buralarda campingler yokmu acaba internette bunlarla ilgili birşey bulamıyorum

İşte esas "geyik muhabbetleri"mizi burada yapabiliriz :smiley: :smiley:

Teşekkürler.

ne guzel olmus .
sanıyorum burada cok daha fazla seylerı paylasabılecegız .ıyı nıyetlı dostlukların pekısecegıne ınanıyor gırısımııde gonulden desteklıyor hayırlı olmasını dılıyorum.

Serbest GEYİK köşesine hoş geldiniz...
43 yaşından sonra GEYİK nasıl yapılır öğreneceğiz...
Bu arada gerçek geyiklerden özür dilerim, çok sevimli hayvanlardır...

Bu köşenin varlığı forumda bazı konularda kirliliği önleyecektir, teşekkürler Zerrin...

biraz geyik muhabbetide ben başlatayım.
sayın Zerrin hanım,sizin Türkçe konusunda hassas olduğunuzu görüyorum.fakat kullanıcı adınızı ve resminizin altındaki 'tabanway' daki 'w' yi anlıyamıyorum.Ne dersiniz?

Merhaba,

Sanıyorum, büyük bir gereksinimi karşılayacak. Düşünenler ve uygulayanlar sağolsun...

Cavid Sezen

Merhaba Cavid Bey,

Trekking bölümünde Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) adında sabit bir bölüm vardı. Orada her konuda mesaj yazılıyor. Ben de orada bayağı mesaj yazdım. Aynı mesajları karavan bölümünde karavan sever dostlarla da yazışmak istedim. Onun için Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan) adında bir topik açtım. Ama topik zamanla mesajlar arasında kaybolabilirdi. Sağolsun Zerin Hanım imdadıma yetişti ve "Sabit Konu" haline getirdi.

Herkese Günaydın,
Haşmet Bey size aynen katılıyorum. Ayrıca şunları ilave etmek istiyorum ; Bu foruma üye kişilerin ortak özelliği gezmeyi sevmektir. Gezen insan nereleri gezer? Şehirleri, tarihi eserleri, sanat eserlerini, kültür varlıklarını ve en önemlisi doğayı. Bunları seven insandan kimseye zarar gelmez, hatta herkese faydası dokunur. Gezen insan öğrenmeye açık insandır. Öğrendikçe kendisini geliştirir. Öğrendiklerini paylaştıkça çevresini geliştirir, güzel bir topluluk oluşturur. Bence bu forumun esası da budur. Şahsım adına bu forumun kurucularına teşekkür ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,409
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri