Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Deep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8,705
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 524,929

Etiketler
Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

Jyrays' Alıntı:
Araçınızda şaşı yoksa dikkat edin!

http://videos.streetfire.net/video/How-NOT-to-pull-a-truck_640216.htm

Az daha yırtıyorlarmış arabayı ;D ;D , tamam vurdurarak çekmek doğru değl ama şasi de olmazsa olmaz.

4 L' Alıntı:
çeken chevy'nin trafik sigortasından alır , bir anlaşmalı tutanak hazrlarlar karşlıklı ehliyet ruhsat poliçe , sonra sigortadan bir de çekici çağırır...Zaten gittiği servistede astarı yüzünü geçeceğinden perte çkarırlar
bu tam turk işi :smiley:

wranglercem' Alıntı:

Hep öyle zannedilir ama videodakiler rafine Amerikan'lar,bir gün insanımız gerçekte hiç de salak olmadığına uyanacak ve sadece elbirliği ile buna ikna edildiğini anlayacak ;D

12:15 uçağağıyla isatanbula geldim kayserideydim 2 gündür her taraf kar erciyeste kaldım 4*4 leri görünce içim cız etti valla arabam yok yanımda diye! ne kudurulurdu oralarda ahhhhh ahhhhhhhhhh

ates' Alıntı:
12:15 uçağağıyla isatanbula geldim kayserideydim 2 gündür her taraf kar erciyeste kaldım 4*4 leri görünce içim cız etti valla adabam yok yanımda diye ne kudurulurdu oralarda ahhhhh ahhhhhhhhhh

valla ateş şimdi sapanca soğucak yayla yolundan geldim.çamur kar ikisi bir arada çok zevkliydi yakında dronder başlığı açar oraya resimleri videoları yükleyeceğim bakarsın harikaydı hard bir çamur ve soft bir kar

fatih abi çok keyifliydi inan ,o kar yağışı tipi hertaraf en az yarım metde kar o canım 4*4 ler otelin önünde duruyokendi başlarına ! çıldırdım valla :D keyfini siz çıkarmışsınızdır eminim bu güzelliklerin bugün ;)

ates' Alıntı:
fatih abi çok keyifliydi inan ,o kar yağışı tipi hertaraf en az yarım metde kar o canım 4*4 ler otelin önünde duruyokendi başlarına ! çıldırdım valla :D keyfini siz çıkarmışsınızdır eminim bu güzelliklerin bugün ;)

zaten hep öyle olur biliyormusun bir yere gidersin aaahhh arabam dersin seni çok iyi anlıyorum

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri