Series 3 yenileme calismalari...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Deadly Sto(R)m Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,051
Ynt: Series 3 yenileme calismalari...

hayırlı olsun güle güle kullan ben yeni lavato lpg kiti taktım 60 liralık gaz ile 162 km yol yaptım arazi ve şehir içi ayrıca tek başına gaz taktımak yetmez tekerlek bakımları ateşleme ve sibop ayarı çok önemli ayarlar yapıldıktan sonra ekzozdan su gelmesi ayarın tam olduğunu gösterirki en iyi çekiş ve en az yakıtı o zaman bulabilrisin kolay gelsin unutmadan orjinal hava filtresi daha verimli oluyor

Etiketler
Ynt: Series 3 yenileme calismalari...

muhtar iletişim' Alıntı:
hayırlı olsun güle güle kullan ben yeni lavato lpg kiti taktım 60 liralık gaz ile 162 km yol yaptım arazi ve şehir içi ayrıca tek başına gaz taktımak yetmez tekerlek bakımları ateşleme ve sibop ayarı çok önemli ayarlar yapıldıktan sonra ekzozdan su gelmesi ayarın tam olduğunu gösterirki en iyi çekiş ve en az yakıtı o zaman bulabilrisin kolay gelsin unutmadan orjinal hava filtresi daha verimli oluyor
Az once Kirklareli'ndeki bir atiker bayisini aradim. 450 lira fiyat verdi. Siz levatoyu nerede ve kaca taktirdiniz? Ben de buyuk ihtimalle Istanbul'a gelince taktiracagim lpg'yi...Bir de araciniz 109 kasa mi 88 mi? Sonucta o da yakiti etkileyecektir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri