series II ,III çıkma yedek parçaları bulunur

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan okitay Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 119
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 71,440
Ynt: series II ,III çıkma yedek parçaları bulunur

pozzuk' Alıntı:
Oktay abi camı takmak için yanda uzun vidalar varya,ayna zamanda yatırıyor camı vs.Onlardan lazım abi en acilinden?
malesef kaporta parçası yok elimde saygılar.... ;)

Etiketler

darktreys' Alıntı:
series 3 şanzuman fiyatı nedir
araç 73 model
son şanzumanı iki hafta önce URFA ya yolladım... şanzuman kalmadı elimde....şanzuman parçaları var...saygılar... ;)

barem75' Alıntı:
oktay merhaba bir süredir takılmıyordun buralara heralde.şaftla ilgli sorum olacak. şaftın mafsalları üzerindemi? ayrıca birde üst kapak lazım oldu bize stoklarını bir kurcalasan çıkarmı acaba? araç s2
haklısın fırsat bulamıyorum...evet şaftın mafsalları üzerinde ...silindir kapağı mı lazım...silindir kapagı ise elimde içi dolu vaziyette 4 adet var... ;)

arkadaşlar her zaman fırsat bulamıyorum cepten ulaşabilirsiniz....0543 773 83 99 saygılar... ;)

Selamlar Oktay silindir kapağını sökecektim içim daha bir rahat sökeceğim şimdi :smiley:

okitay' Alıntı:
haklısın fırsat bulamıyorum...evet şaftın mafsalları üzerinde ...silindir kapağı mı lazım...silindir kapagı ise elimde içi dolu vaziyette 4 adet var... ;)

deadelaus' Alıntı:
Selamlar Oktay silindir kapağını sökecektim içim daha bir rahat sökeceğim şimdi :smiley:
sök serdar cım ... ;D ;D ;D ;D ;D ;D için rahat olsun... ;)

Bir arkadaşıma 68 model series in ön farın etrafındaki krom çerçevelerden gerekli, bulabilir miyiz acaba acilen?

meraba oktay bey 1970 serı2 Asahibiyim düzgün arazili sanzıman arıyorumMESAJ atarsan sevinirim.

Merhabalar,

Benim Çalışır durumda Series2a şanzımanım var, arazisiyle bütün şekilde, şanzıman İzmir'de

Selamlar

Benim elimde de sıfır (ambalajında) standart tip krank ana yatak takımı (4 çift) var. Ayrıca çıkma 3 çift Biyel kol yatağı bulunmaktadır.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri