Sert Debriyaj Defender-ya Yapıcam Ya Yakıcam...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tahadbx Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 29
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 26,183
Ynt: Sert Debriyaj Defender-ya Yapıcam Ya Yakıcam...

Hadeee ben üst merkezi değiştireli 5 gün oldu oldumu şimdi bu konu yeni mi fark edilir.

offf offf

Etiketler

Ynt: Ynt: Sert Debriyaj Defender-ya Yapıcam Ya Yakıcam...

ONTURK' Alıntı:
Hadeee ben üst merkezi değiştireli 5 gün oldu oldumu şimdi bu konu yeni mi fark edilir.

offf offf
ben de ferodo takmıştım bir hafta önce.ama accente geçiş yaptım hemen :smiley:

LT22i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Debriyaj çok sert olduğu için benim 110'u Hüseyin ustaya vermiştim, üst merkezi değiştirmiş sanırım japon (hundai) takmış. Çok yumuşaktı ama eve gidip park ettikten sonra ertesi hafta aracı çalıştırmak istediğimde pedalım boşaldığını fark ettim. Yine Hüseyin geldi debriyajı olmayan 110'umu aldı götürdü ve alt merkezi de değiştirdi. Şimdi sorun yok ve debriyaj pedalı oldukça rahat, kesinlikle sert değil.

nkurtkaya' Alıntı:
Debriyaj çok sert olduğu için benim 110'u Hüseyin ustaya vermiştim, üst merkezi değiştirmiş sanırım japon (hundai) takmış. Çok yumuşaktı ama eve gidip park ettikten sonra ertesi hafta aracı çalıştırmak istediğimde pedalım boşaldığını fark ettim. Yine Hüseyin geldi debriyajı olmayan 110'umu aldı götürdü ve alt merkezi de değiştirdi. Şimdi sorun yok ve debriyaj pedalı oldukça rahat, kesinlikle sert değil.
Abi bende Hüseyin abiye değiştirdim.dediğin gibi takım değişmezse bir süre sonra altı bozuyor demişti zafer usta. Bu arada bende keşan dan istanbula kadar debriyajsız gelmiştim,çok enteresan araç defender lar :smiley:

Her şartta yürüyor ya, ben ona şaşıyorum. Bir seferinde motor çalışmıyordu, fren hortumunu da koparttığımızdan ve ucunu körlemediğimizden fren de yoktu. O halde eve gelmiştim.

nkurtkaya' Alıntı:
Her şartta yürüyor ya, ben ona şaşıyorum. Bir seferinde motor çalışmıyordu, fren hortumunu da koparttığımızdan ve ucunu körlemediğimizden fren de yoktu. O halde eve gelmiştim.
Nejat abi senin defender "nasıl olsa beni yolda bırakmayıp eve götürecek bir sahibim var" diye seni kullanıyor bence ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR