Ses Yalitimi Usta Tavsiyesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan zahidonal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 36
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,215

zahidonal

Ana Kamp
Yer
İSTANBUL
ARKADAŞLAR 2004 3K VİTARAM ÇOK SES ALIYOR İÇERİ ÖZELLİKLE ARKA DAVLUMBAZDAN. 3 KAPI OLDUĞU İÇİN BAGAJ YAKIN HALİYLE SESTEN RAHATSIZ OLUYORUM. UYGULAMA YAPMAK İÇİN YETERLİ ALAN VE VAKİT OLMADIĞINDAN İSTANBUL DA BU İŞİ İYİ YAPAN PROFESYONEL YALITIM USTA VEYA İŞYERİ TAVSİYELERİNİZ VARSA PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM. BEN İNTERNETTEN BULURUM LAKİN SÖKER TAKAR SES KESMEZ CLİPSLERİ ESKİK TAKAR CIZIRTI YAPAR SONRA YAPTIĞIMIZA DEĞMEZ. PİYASADA PARAMIZLA REZİL OLUYORUZ HERKEZ İŞİNİN HAKKINI VEEMİYOR MAALESEF.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Etiketler
Dostum her soruya ayrı konu açma istersen, zaten senin açtığın ve sorduğun şeyler var onların altında sor ne soruyorsan herkes her yazılan şeyi okur burda merak etme başlıkla soru sormak işi hızlandırmıyor , sayfayı kalabalıklaştırıyor, bilgiye ulaşmak zorlaşıyor
Çözüme ulaştırdığın bir problem olur o zaman başlık açmanı tavsiye ederim

Tavsiyen için teşekkür ediyorum açtığım konuların daha önce olup olmadığını araştırdım ve göremedim. Ses yalıtım logo ile ilgili daha önce açılmış başlıkları paylaşır Mısın ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ses yalıtımı için ben biyer biliyorum , detaylı çalışmalarını dacia duster bölümünde bulabilirsin hatta telefonuda vardır orda bulamazsan ben bulurum bi bak önce

Kaner usta pendik sanayide dükkanı tel 0 (532) 523 27 04.
İşçiliğine bişey diyemem ben bişey yaptırmadım , başında bekleyeceksin hocam , başka türlü hiç bir ıstadan tam verim alamazsın

O alüminyumlu malzemenin kaliteli olmasına dikkat et ne çok ince nede çok kalın olsun döşemesinde biley yok onu yapar ama klips ti yeniden toplama olayıydı , başında takip etmen lazım arkanı dahi dönmeden ben kimseye güvenmem o konuda

Bagaj yan duvarlarının klipslerini piyasada bulursun, standartlara yakın oluyor yani diğer araçlarınkide , ama kapı eşiklerindeki kilipsler sıkıntılı bulmak zor serviste bile yok , o yüzden onları çıkartırken kırmamak gerek, ortasında pim var o pimi içeri doğru bastırıyorsun öyle çıkıyor

Arka davlumbazlardan ses geliyor tabi ama orda en çok ses gelen yer bagaj kapısının fitili kaynaklı , kapı yandan kapatmalı olduğu için tüm 2006 model aşağısı araçların bagaj fitili bitik vaziyette esnemede sürtünmedwn dolayı aşınıyor ve aşırı eziliyor , serviste yenisi 400 küsür lira civarı , yırtık falan yoksa içine dolu fitil sokmak lazım bende yapıcam o işide ona sıra gelmedi

Sanayilerde fitilciler yapar, fitilin aynısını bulman zor dışarda , mevcut fitilin içine serum lastiği tarzında başka bir firil sokulmasından bahsediyorum , böylece ezlilen fitil açılacak

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR