Sevgililer Günü Hediyesi Yeni Korando....

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan deff g4 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,786

deff g4

Ana Kamp
Bağdat caddesi gördüğüm manzara beni ve diğer birçok kişiyi çok etkiledi.
Hemen herkes çekici üstünde giden Hediye paketi yapılmış Korandonun resimlerini çekiyodu.
Trafikte yakaladık çekiciyi bir müşterileri eşine hediye almış teslim etmeye gittiklerini söylediler..
Süpermiş...

IMG 4110

IMG 4157

IMG 4161

IMG 4160

Etiketler
Ynt: Sevgililer Günü Hediyesi Yeni Korando....

birde şöyle düşünün.ikiyüzelli üçyüz liralık çekiciye verilen parayla milyonluk reklam ve herkesin ağzının suyunun aktığı bir tablo :D bundan daha iyisi ve ucuzu yapılamaz sanırım değilmi.bende geçen yıl freelander II gördüm ama reklam kokuyor bunlar inanma dedi bir toptancım ve güldü :smiley: vardır bir bildiği esnafın halinden esnaf anlar dedim ve hak verdim.

esnaf abilerim daha iyi bilir , ucuza süper bir araç reklamı olmuş ,takip etseydiniz galeriye geri gitmiş olmalı.

Bursadada vardı bu çok süper bir reklam olmuş. :smiley: koca gün yollarda dolaştı durdu :smiley:

bugun 2 kopruden umranıyeye dogru giderken bir seritde koronda yan serıtdede korarondo sports denk geldım ozellikle korondo nun cok potansıyelı var 175 beygir motoruyla sınıfında rakıpsiz aynı zamanda 4 ceker

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,083
Kaydolan Son Üyemiz
b00zt

Çevrimiçi üyeler

Geri