Seyyah Yolda

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan seyyah54 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 134
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,364

seyyah54

Zirve
Yer
sakarya
Seyyah 54 olarak kendi karavanımı yapmaya çalıştım.Gezenbilirde tanıştığım birbirinden değerli dostların desteği ile evim yürüyecek hale geldi .Emeği geçen tüm dostlara teşekkür ederim.Eksikler yolda tamamlanır diyerek zorunlu tatile biraz erken çıkmak zorunda kaldık.Çünkü hayatımızın en güzel duygularından birini yaşayacağız.Evet ilk defa dede ve babaanne duygularını tadacağız..Babaanneyi tutabilene aşk olsun.Hadi dede gidelim diye diye başımın etini yedi.Bende evimi önce Sakarya sanayide bakımdan geçirip iç temizliğine başladım.Meğer nekadar zormuş.Şunu koy bunu koy derken araç tıka basa doldu.(Kulakların çınlasın Levent.Buraldi)
Çarşamba sabahı araç artık hazırdı.Evden çıkana kadar saat 13 00 oldu.Ya nasip diyerek marşa bastık

DSCN1109

DSCN1115

DSCN1111

DSCN1117

Etiketler

Evet dostlar artık benim için çıkış tarihi 05/9/2012 ama dönüşü tarihi belli olmayan bir yolculuk.İlk konaklama Kırıkkale.Bu bölgeyi kısa günlük turlarla tanımaya ve tanıtmaya çalışacağım.(Tugay seni rahatsız etmeden duramam)Ailemizin en küçük bireyini öptükten sonra nasipse Karadeniz turuna çıkacağım.Elimden geldiği kadar bu gezilerimde sizinle beraber olmaya çalışacağım.Sürcü lisan edersem şimdiden özür dilerim.
Sakarya gişeler.Bolu tüneli Kırıkkale yolu

DSCN1147

DSCN1153

DSCN1177

DSCN1180

DSCN1187

Seyyah Yolda

Kırıkkale ,14 haziran 1989 tarihinde İl olan iç anadolumuzun bir ilidir.
Kızılırmak bu ilimize yaslanmış pırıl pırıl akmakta.Kızılırmak kenarına piknik alanları yapılmış.Bu aradan da pis su depolarımı hallettim.Sağolsun ULUSOY remork imalathanesindeki dostlar kolay o iş deyip aradan çıkarttılar.Hamdi usta galvaniz dedi başka şey demedi.onada teşekkür ederim.

DSCN1219

DSCN1223

DSCN1215

DSCN1216

Seyyah Sonunda Yolda

Hocam, iyi geziler!.. :smiley:

Bol fotoğraf çekin bizler için; nete girebildiğiniz yerde de haberlerinizi bekliyoruz. Sağlıcakla gidin ve dönün...

Cavid Sezen

Seyyah Sonunda Yolda

iyi bir gezi olacak inş. kazasız belasız sağlıkla gidip gelmenizi ve gönlünüzden geçen tüm güzellikleri doyasıya görmenizi ve yaşamanızı dilerim... bu arada Cavit Abi nin dediği gibi iyi haberlerinizi ve bol foto bekliyoruz.

iyi yolculuklar

Seyyah Sonunda Yolda

Ahmet hocam,güzel,sindire sindire bir gezi olmasını dilerim..

fotolar ve yorumlarını bekleriz..

Ynt: Seyyah Sonunda Yolda

Ahmet hocam, sağlıklı geziler dilerim.
Bende Kırşehir'deyim, 2 gündür olağan sağlık taramasından geçtim,rotam Hacıbektaş, Kayseri, Aladağlar/Niğde....bölgesi

Abicim iyi yolculuklar bol bol fotoğraflarınızı bekliyoruz. Bu arada yeni doğacak olan torununuza allah uzun ömürler versin sizinle büyümeği nasip etsin

Ahmet ağbi hayırlı yolculuklar, umarım uzun müddet dönmezsin kürkçü dükkanına ;D, ne diyelim mazotuna kuvvet :smiley:
selamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR