Seyyah Yolda

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan seyyah54 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 134
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,344

Etiketler
Ynt: Seyyah Yolda

Evet dostlar karavanımla 4500 km lik yolu sorunsuz tamamlayıp evime döndüm.İlk olarak bukadar yolda hiç sıkıntı çıkarmadan beni taşıyan aracıma teşekkür ettim.Ankarada Güneş panellrimi temin eden B-HET Mühendislikten Önder bey ve eşine Montajını yapan Dolly karavandan Bülent ustaya Buzdolabımı tadilat yaparak 500 lük invertörle çalıştıran İlker ustaya çok çok teşkekkür ederim.Bu gezide kısa notlar halinde yazabildiğim yazılarımı okuyan resimlerime yorumlar yazan siz dostlarıma da teşekkür ederim.
Bayram sonu nasipse bir başka turda buluşmak ümidi ile tüm gezenbilir dostların Kurban bayramını kutlar herşeyin gönüllerince olmasını dilerim.

Gezi 383

Gezi 385

Gezi 387

Gezi 389

İsmail bey teşekkür ederim.Çok rahat birşey.Akülerim hep dolu duruyor ve buzdolabını daha hiç kapatmadım.500 lük invertör ve 220 wolt buzdolabım.

Ahmet bey, öncelikle güzel torununuza Allah'tan sağlıklı uzun ömürler dilerim.
Karavanınızla yaptığınız gezinizi zevkle okudum, Gürcistan hakkında bu kadar detaylı bir gezi yazısı daha önce okumamıştım (belki vardır ama ben görmedim ::smiley:)
Paylaşımınız için teşekkür ederim :smiley:

Haşmet bey teşekkür ederim.Gezi içnde okuduklarımla yanıldığımı anladım.Sıkıntısız bir hafta geçirdim.Nasipse tekrar uzun zaman dilimini kapsayacak şekilde tekrar gideceğim.

Ahmet Bey, bu güzel gezinizi harika kareler ve ayrıntılı bir anlatımla bizlere sunduğunuz için teşekkür ederiz.. Zevkle izledik.
Daha güzel, daha keyifli geziler dileğimizle.. selamlar...

Ahmet hocam tebrikler,en güzeli de aracınıza artık güvenmeniz daha sonra ki gezilere de güvenle kapı açması,hoşgeldiniz.

Bülent Teşekkür ederim.Dediğin gibi insan daha güvenle geziyor.İlhan bey teşekkür ederim.Azda olsa santral yanımda atrık.Nasipse kasım 15 tekrar yolculuk.Konya 15 Aralık şebi aruz törenleri oradan nevşehir kayseri sivas ya hayırlısı.

Sayin Ahmet bey Paylasim icin cok tesekkürler.Mimariye Sahip cikma Eski dogu buloku ülkelerde daha cok ,Ülke Tarihine sahip cikiyor.

Saglikli ve Güzel geziler dilegiyle.

Ercan bey temennileriniz için teşekkür ederim.Sizinde dediğiniz gibi Tiflis teki çalışmalar ve yeni yapılarda dahi aynı mimari kullanılması çok güzel.

Abi karavanın çok güzel maşallah.Ayrıca memleketim Kırıkkale'yi de tanıtman çok hoşuma gitti.Çok kişi Kırıkkale'yi görmeden geçip gidiyor malesef.Tamam çok büyük bir yer değil,ama görülmesi gereken bir yer diye düşünüyorum.Teşekkür ederim.Eşinizle güzel geziler...

Sn Ahmet bey
Keyif le okuduk yazdıklarınızı , görmedigimiz yerleri gördük resimlerinizde.
Yüreginize , ellerinize, gözlerinize saglık .
Teşekkürederiz , selamlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri