Sıfır Km Lada Niva Aldım...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan m.kenan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 39
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,825

m.kenan

Ana Kamp
Yer
kocaeli-KASTAMONU-İST.
merhaba doğa severler; hallem ettim kallem ettim sonunda nivamı aldım
şimdi sıra of road modifiyesinde.
nerden başlasam bilemiyorum bana yardım edin lütfen arkadaşlar, lada nivayı çok uzun zaman kullanmayı düşünüyorum, asla satmak istemiyorum.
kendim istanbuldayım ve istanbulda dörtdörtlük of road donanımı yaptırmak istiyorum, bu işi halledecek usta arıyorum...

Etiketler

PrometheusTR' Alıntı:
bence de sağına soluna iyice bakın Lada olmayabilir :p ;D ;D

iyide, @evedilaz haklı! Niva isminin tüm haklarını chevrolet satın aldı. Chevrolet niva adında da bir araç var. Resimlerini eklemeye çalışayım...

Saygılar.

C935B07F57C446458C75B3CC97747F1C

Niva2123RCN1

372645023A40406192633E3448859918

D1B21AD5DE794943AD540973CED410C3

C935B07F57C446458C75B3CC97747F1C

Ynt: Sıfır Km Lada Niva Aldım...

s a içini güzel yapmışlar gibi dıştan güçsüz gözüküyo eğer rus niva kadar motoru difransiyelleri ii ise iddalı bi araç olur fakat değil ise yanına yaklaşılmaz allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin saygılar.

m.kenan' Alıntı:
merhaba doğa severler; hallem ettim kallem ettim sonunda nivamı aldım
şimdi sıra of road modifiyesinde.
nerden başlasam bilemiyorum bana yardım edin lütfen arkadaşlar, lada nivayı çok uzun zaman kullanmayı düşünüyorum, asla satmak istemiyorum.
kendim istanbuldayım ve istanbulda dörtdörtlük of road donanımı yaptırmak istiyorum, bu işi halledecek usta arıyorum...
Sevgili M.KENAN ;
Konuyu açtın , sonrada kaçtın. Merakta kaldık. Umarım hersey yolundadır.

evet bu yeni kasa niva dan rusya da etrafta çok görürsünüz...kısa sürede iyi satış rakamlarına ulaştı...eski kasanında 4 kapılı modelide vardı zaten...ruslar çok hor kullanıyorlar eski kasa da yeni kasa da sağlam amacına uygun araçlar...

hayırlı olsun güle güle kullanın .son resimlerini eklemeyi unutmayın

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR