SİİRT / Eruh İMKB YİBO acil kitap

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gogo10 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,718
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gogo10

Bu yollar bitmeyecek!...
Yer
Balıkesir
Sevgili gezenbilir üyeleri Rehber Öğretmeni olarak çalıştığım Siirt Eruh İMKB Yatılı İlköğretim Bölge Okulu'nun mevcut olan kütüphanesindeki kitap sayımızı artırmak istiyoruz. Kütüphanemizdeki kayıtlı olan ve bulunması gereken kitapların birçoğu ne yazık ki kayıp veya toplanamayacak derecede parçalanmış. Birçok kuruma kitap,bilgisayar,projeksiyon... gibi okulumuzun ihtiyaçları için maillerimizi attık henüz bir cevap gelmedi bekliyoruz sizde yardımcı olursanız çok seviniriz. Benim için asıl önemli olan okul revirimiz! içinde sargı bezi ve oksijenli sudan başka birşey olmayan bomboş bir oda. kolu kırık bir öğrencimize müdahale bile edemiyoruz! :( bunun için tüm büyük şehirlerin eczacılıkla ilgili tüm derneklerine mail attık ama cevap bile gelmedi. Öğretmenler olarak birçok eksiğimizi kendimiz karşılıyoruz bunuda severek yapıyoruz ama yardımada ihtiyacımız var.Eğer bize yardımcı olursanız yada olabilecek birilerini bize gösterirseniz çok seviniriz. Eğer bu taraflara yolunuz düşecek olursa da bekleriz sizi misafir etmek bizi mutlu eder saygılar...

Etiketler
Ynt: SİİRT / Eruh İMKB YİBO acil kitap

Hocam,bireysel olarak elimden geleni yaparım lakin gezenbilir ailesi çok büyük eminim güzel şeyler yapacağız.

inşallah Pınar hanım sizin sayenizde buralarda çok şey değişecek emin olun! İlginiz ve yardımlarınız için size öğrencilerimiz adına çok teşekkür ederiz. Gezenbilir ailesinin Kars ilinde yaptıklarını görünce çok mutlu olduk. İnşallah bizim içinnde aynı şeyler yapılır. Sağlıcakla kalın...

Merhaba Gökhan Bey,
İlginize çok teşekkür ederiz.
Çalışmalara başladık :smiley:

sevgili Seval hanım asıl biz sizin ilginize çok çok teşekkür ederiz. Sizin gibi insanların bulunması bizim ve çocuklarımız için bulunmaz bir fırsat! iyiki varsınız! sabırsızlıkla yardımlarınızı ve sizi okulumuza bekliyoruz. Sonsuz teşekkürler...

Sevgili hocam ben 55 yaşında sokağa çıkamayan oksijen makinasıyla yaşayan biriyim. Sorunlarınızı okuyunca çok üzüldüm, elimden birşey gelmedigi için de üzüldüm. Benim de, çocuklarım küçükken biriktirdigim kitaplarım vardı. Kupon karşılıgı biriktirdigim Ansiklopedilerim var. Ben de Gezenbilir' e Face' e yazacam, arkadaşlarımdan yardım isteyecem. Duyarlı olan insanları buraya davet etmek istiyorum Sevgiyle kal. Allah yardımcın olsun

welcome to eruh yazıyormu hala girişte ?

Gökhan bey hocam varsa telefon numaranızı okulun açık adresini burayaen lısz zamanda yazarsanız ben kendi imkanlarımla ansiklopedilerimi gönderecem arkadaşlarımda hazırlıyor işte toplananları gönderme zorlugu var ben sürekli oturan fazla hareketi olmayan bir kişiyim yinede allahın yardımıyla kargoyla gmnderecem bana kısa zamanda telefonunuzu yaın sevgiyla hoşçakalın

hacer1959' Alıntı:
Sevgili hocam ben 55 yaşında sokağa çıkamayan oksijen makinasıyla yaşayan biriyim. Sorunlarınızı okuyunca çok üzüldüm, elimden birşey gelmedigi için de üzüldüm. Benim de, çocuklarım küçükken biriktirdigim kitaplarım vardı. Kupon karşılıgı biriktirdigim Ansiklopedilerim var. Ben de Gezenbilir' e Face' e yazacam, arkadaşlarımdan yardım isteyecem. Duyarlı olan insanları buraya davet etmek istiyorum Sevgiyle kal. Allah yardımcın olsun

Sevgili hacer1959 (isminizi bilmediğim için böyle yazdım kusuruma bakmayın) öncelikle çok geçmiş olsun. Yazınızı okuyunca çok duygulandık (okul idarecilerim ve ben). Elinizden aslında çok şey geliyor sizin yanımızda olduğunuzu hissetemek bize güç veriyor! inanın maddi olarak hiçbirşey yapmasanız bile sizin bizi düşünmeniz bize yeter :smiley: Sağolsun sizin gibi duyarlı insanlar, abilerimiz, ablalarımız oldukca bizim sırtımız yere gelmez! Okulumuzun ihtiyaç duyduğundan fazlası elimize ulaşırsa bunları diğer okullarımızdada değerlendireceğiz. Nekadar çok kitap toplayabilirsek toplayalım hepsini en çok ihtiyaç duyan okullara bizzat sizin adınıza ben teslim edeceğim. Bu organizasyon hepimizin. Öğrencilerimiz adına ellerinizden öperim. Sağlıcakla kalın...

hacer1959' Alıntı:
Gökhan bey hocam varsa telefon numaranızı okulun açık adresini burayaen lısz zamanda yazarsanız ben kendi imkanlarımla ansiklopedilerimi gönderecem arkadaşlarımda hazırlıyor işte toplananları gönderme zorlugu var ben sürekli oturan fazla hareketi olmayan bir kişiyim yinede allahın yardımıyla kargoyla gmnderecem bana kısa zamanda telefonunuzu yaın sevgiyla hoşçakalın

Merhaba :smiley: çok sevindim ilginize tekrar tekrar teşekkür ediyorum :smiley:

telefon numaram : 0542 491 81 37

okulumzun adresi:

Eruh İMKB Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Eruh/SİİRT

ilçemize PTT kargo ile Yurtiçi kargo hizmet vermektedir. Diğer kargolar için Şehre inmemiz gerekiyor. PTT tercih edilmesi hem daha cüzzi hemde bizim için alması daha kolaydır ama diğer kargolarıda aldırabiliriz şehirden.

tekrar tekrar geçmiş olsun dileklerimizi sunuyorum allah bu yaptığınız yardımları kabul etsin. İnşallah size bu konuda yardımcı olacak birileri vardır. İnanın sizin emeğiniz, bizi düşünmeniz bize yeterde artar. Çok Çok teşekkür ederim...

Okul Kütüphanemizden birkaç görüntü. Kiatplarımız okulumuz öğrencileri için hem nicel hemde nitel olarak çok yetersiz.
[attachment=1][attachment=2][attachment=3]

DSC01

DSC02

DSC03

Herkese Merhaba

Hacer Hanım teşekkürler ve çok geçmiş olsun.

Konu ile ilgili ayrı bir etkinlik ve duyuru yapılıcak.Ama bu zaman zarfında Gökhan Hocamıza kargo ile kitapları ulaştırırsanız çok memnun oluruz.
Öğrencilerin ve dolayısyla kütüphanenin ihtiyaç listesi verilecek.

Lakin gönderecek olan arkadaşlarımın kitapların içeriklerine dikkat etmesini önemle rica ediyorum.

Siyasi-ideolojik kitaplar lütfen göndermeyelim.

Acil olarak SBS hazırlık ve 1.2.3. sınıflar için okuma-hikaye kitapları

Not: Duyuru facebook ve gezenbilir de ayrıca yayınlanıcak.

Sevgiler

gogo10' Alıntı:
valla ben öyle birşey görmedim :smiley: yaklaşık 4 yıldır buralardayım :smiley:

hocam girişte yazıyordu yolun üstünde kuşak şeklinde calişmalarınız cok güzel başarılar diliyorum ne yazıkkı ben elindekı kaynak kitapları, okul kıtapları, sözlük vs.. okulu bıraktıgında hep dağıtdım coluk cocukta yok olsa kesinlikle gönderirdim.

DR.ÖZHAN' Alıntı:
hocam girişte yazıyordu yolun üstünde kuşak şeklinde calişmalarınız cok güzel başarılar diliyorum ne yazıkkı ben elindekı kaynak kitapları, okul kıtapları, sözlük vs.. okulu bıraktıgında hep dağıtdım coluk cocukta yok olsa kesinlikle gönderirdim.
Dr. Özhan bey belki kaldırmışlardır. siz en son nezaman buradaydınız? eskilerin anlattığına göre biraz değişiklik olmuş Eruhta. bugünlerdede çalışıyolar. baya değişti geçen yıla göre :smiley: Bizi düşünmeniz yeter Özhan bey. Tekrardan buralara yolunuz düşerse kapımız açık buyrun gelin.Ayrıca varlığınız yeter kitap gönderemesenizde destek olmanız bizi sevindirir. herşey için çok teşekkürler bizde size başarılar diliyoruz...

cok oldu hocam bi arkadaşın işi için gitmiştik 15 yıl olmuştur cok güzel fotograflar ceekmiştim bozkırdakı başı boş yılkı atları vardı makinenin aziziliği teknık ekipman yetersizliği yüzünden fotoğrafları hiç etdik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri