Sinop - Bartın Civarı Kamp Önerileriniz.?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan livan08 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,323

livan08

Kamp I
Yer
artvin
Selamlar.Eşimle birlikte yolculuğa çıkıcağız.Rotamız Sinop-Ayancık-Amasra(çakraz veya inkum)-Akçakoca(bolu).bu noktalarda bildiğiniz çadır atabileceğimiz güvenli yerler var mı?

Etiketler
Ynt: Sinop - Bartın Civarı Kamp Önerileriniz.?

Sayın livan08

Sinop Ayancık bölgesini bilmiyorum fakat Amasra'yı tercih edin derim.İnkum ve çakraza göre çok daha güzel çok daha güvenli kamp alanı mevcut.Geçen yıl geceliği 20 tl'ye kalmıştım.Duş,vc,ışıklandırma,masa,sandelye gibi hizmetler verilebilmekte.Akçakoca bölgesi için size önerim M.T.A tesislerinin(kale mevkii) olduğu bölgedir.Huzurlu güzel bir tatil geçirmeniz dileğiyle.

Saygılarımla,

Sinop'ta hava alani yakininda cok guzel bir kamping var.Lokantasi Ahcibasi Dondu Hanima emanet.Tavsiye ederim.Benden selamlar.Kampin Adi:: Marti Kamping
Akcakoca'da ise en begendigim Kamping Tezel Kamping,yalniz biraz pahali,pazarlik ediniz.
Bartinda bir adet cok kalabalik curcuna Kamping var,tavsiye etmem,fakat denizi cok guzel.

tavsiyeleriniz için çok teşekkürler.martı kamping ve tezel ile görüştüm sanırım oralarda kalırız.

Bartın amasrada da kalmalı ve diğer ilçe ve beldeleri de mutlaka gezmelisinizz.

Bartına inkumu çakraz mogoda güzelce hisar kızılkum kamp yapılması gereken güzel yerlerden yolunuz kastamonuya düşerşe valla kanyonunda şelaleye gitmenizide tavsiye ederim

arkadaşlar yolculuğum dün itibari ile bitti.1700 km yol yaptım.Artvin-ordu-samsun-sinop-ayancık-cide-çakraz-amasra-inkumu-ayancık-bursa.sinop-ayancık-çakraz ve inkumunda çadır kurduk.güzel yerlerdi.artvine döndüğümde fotolarıda paylaşırım.

sinop martı kamping:(sinop havaalanı yanı akliman) işletme olarak saygılı ,güzl ve bu işi iyi yapan bir yer.ben konaklarken 3 tane yabancı karavan konaklıyordu ve hallerinden memnundular.elektrik,sıcak su ,wc,duş,çamaşırhane gibi imkanları var.geniş bir kamp alanı var ,kafanızı dinleyebileceğiniz bir yer.yemek ihtiyacınızı karşılıyabileceğiniz lokantası var .yöresel yemekler ve ızgara var.denize sıfır.plajı çok sakin.kampingin yanından bir dere akıyor ,balık tutanları gördüm.sinop merkeze otomobil ile 5-6 dk.(internet sitesi mevcut)05422368688

ayancık kuğu yalısı otel /kamping:işletme çadır kurmaya fazla gönüllü değil.müşteri açısından seçici davranıyor.aile ve öğretmen olduğumuzu söyleyince çadır kurmamıza izin verdiler.ancak oda fiyatı uygun geldiği için otelde konakladık.plajı çok hoşumuza gitti.yarım koy gibiydi ve sessiz sakin bir yerdi.plajda eşimle ben vardık sadece.işletme çok temiz ,güzel ve düzenli idi.birdah mutlaka gitmeliyim oraya.03686132592

amasra-çakraz/dolunay kamping:çakraz köyünde tek kamping alanı.kalabalık ama ailelerin kaldığı bir kamp yeriydi.bir bayan işletiyordu.iyi davrandılar bizlere.wc/sıcak su ve duş imkanı vardı.fena değildi.05422799566
resimler mevcut ama eklemeye çalışacağım becerebilirsem.

bartın/inkumu :sahili ve yapısı güzeldi.inkumu girişinde hemen solda iki tane kamping vardı.hemen yol kenarındaki diğerine göre iyi değildi.biraz bakımsızdı.kampingler yanyana olduğu için hangisinin daha iy iolduğunu anlayabilirsiniz bakarak.

[attachment=1][attachment=2]
ikinci resim sinop aynacık ünlüce köyü,kuğu yalısı otel plajı

2

4

[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

5

7cide

8gideros

13bar

15amass salata

17 akraz

18inkum

19ink

21fil

22akaaoca

cide civarında gideros koyunu görmenizi tavsiye ederim.koyda iki tane işletme var 1 içkisiz ve bakımsız. diğeri içkili ve bakımlı, karavaninge uygun olabilir yada günübirik kalınabilir.

PICT0228

PICT0230

PICT0241

PICT0303

PICT0369

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR