SIRADIŞI SON NOKTA CJ6

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan evedilaz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,199

evedilaz

cj hayatdır
Yer
büyükçekmece / ist
Evet arkadaşlar yaklaşık 1 yıldda restorasyonu biten özel bir araçdir sitemizden bilenler bilirler
farklı bir puroje için satmayı düşünmekteyim tamamiyle 0 dan restore edildi üzerinde ne görüyorsanız 0 dır aracın
uzunyl kondisyonunda sorunsuz 2 yıl tüv muaineli sanayi macerası deyil keyif aracı
rakam gezenbilir üyelerine 26000 tl dir
garaj bölümünde purojeden yapım aşamaları mevcuttur inceleyiniz
1980 cj 6
harttap sökülebilir
u kapı (siyah olan kısımlar yazın sökülerek yazlık kapı olmakda )
komple kaporta boya alt izolasyon iç izalasyon sıfır
TOYOTA 2f makine ile
sıfır lpg işli
nato kancası
ön arka dana 44 dif geniş dif 41 . 11 ayna maruti
şapkalı axlar
özel aleminyum alışım offroad jantlar 4 adet
5 adet 35 inç KUMHO kl71 sıfır
sıfır sorynsuz öndüzen komple sıfır
hidrolik dıreksiyon
motor ve kalırufer redyötörleri sıfır
elek aksamı sıfır
şınorkel
2 delici 2 yayıcı hella sis
devre kesici şartel
cb telsiz telsiz anteni
mp3 çalar cd çalar
pover vinçh 12000 ld sıfır
özel tavan çadırı 2 kişilik sıfır 1 kere kullenıldı
özel tavan sepeti 2 yedek yakıt tankı sepette takım sandıgı
ve sayamadıgım büssürü detey

[attachment=3][attachment=4][attachment=5]

Ayayaz aga

Ayazaga

Tavan adr 058

Etiketler

Ynt: SIRADIŞI SON NOKTA CJ6

ilan lik: http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-sizi-yoldan-cikaracak-bir-cj-42390477/detay
4x4 takas teklifleri degerlendirilir
yapım aşaması garaj link:
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=48136.0

Deniz Abi Hayırlı satışlar...
Aracın her noktasında emeğin olduğunu biliyorum, umarım değerini bilen birine gider...

Hayırlı satışlar. Deniz Bey'in kıymetini bilmeyecek birine aracı satacağını sanmıyorum. Kısmetse yeni proje yine bir CJ mi olacak?

sagolun ark kıymetini bilmeyecek cj den anlamayan birine vermeyecegim kesin
hayırlısı olsun aman aman satacam derdim yok satılsada satılmasada devamediyorum çalışmaya araç üzerinde bu sevda bitmez
her yerinde bir detay saklı :smiley: ben emsalini göremiyecegim bir araç yapdım ki emsalide yok yanılıyomuyum

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri