Sırt Çantası

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sad?k.sad?k Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,316

Etiketler

Ynt: Sırt Çantası

şahsen ben nort face in ürünlerinden hep memnun kaldım deuter içinde konforlu diyenler var ama onlar günübirlik yürüyenler ama ben olsam nort face alırım

NF son zamanlarda ürünlerini çok bozdu, eskiden efsane olan marka yeni politikası ile nike gibi birşey oldu. Eşime aldığım 2.5 layer diye geçen goretex yağmurluk ikinci senesinde katmanlarına ayrılmaya başladı ve dağıldı. Benzer çok şikayet duymaya başladım. Hala bazı ürünlerinin eski katesini koruduğunu söyleyenler var ama çantalarını kullanmadığım için onlarda durum nedir bilemiyorum.
Bununla beraber Deuter'den 1999'da aldığım futura 28'i hala kullanıyorum, 20'lik ve 50+10'luk iki çantam daha var, yeniler ama bayağı sağlam duruyorlar.
Birde şu şekilde bakmak lazım, NF herbir haltı yapan bir marka ama Deuter'in ana işi çanta, düşünün artık.

Sad?k Sad?k' Alıntı:
Keşke yorum yapmasaydınız kafam karıştı hangisini alıcam şimdi ben..

acelen yoksa başka markalarda araştır denemeden neyden memnun kalacağını bilemiyorsun benim neredeyse çanta koleksiyonum oldu

İki ay önce, The North Face'nin Terra 50 modelini internetten satın aldım. Hatta fiyatı da normal piyasa fiyatından çok uygundu (232 TL). Hafif ve sağlam bir çanta ancak sırt sistemi pek hoşuma gitmedi ve geri iade ettim. Daha sonra ikinci el Lowe Alpine bir çanta aldım ve gayet memnunum.

Deuter'in sırt ve bel sistemi bence daha iyi. Tek bir noktada uzmanlaşan firmaları daha çok tercih eder oldum. Benim tercihim Deuter'dan yana olurdu.

NF son zamanlarda ürünlerini çok bozdu, eskiden efsane olan marka yeni politikası ile nike gibi birşey oldu. Eşime aldığım 2.5 layer diye geçen goretex yağmurluk ikinci senesinde katmanlarına ayrılmaya başladı ve dağıldı. Benzer çok şikayet duymaya başladım. Hala bazı ürünlerinin eski katesini koruduğunu söyleyenler var ama çantalarını kullanmadığım için onlarda durum nedir bilemiyorum.
Bununla beraber Deuter'den 1999'da aldığım futura 28'i hala kullanıyorum, 20'lik ve 50+10'luk iki çantam daha var, yeniler ama bayağı sağlam duruyorlar.
Birde şu şekilde bakmak lazım, NF herbir haltı yapan bir marka ama Deuter'in ana işi çanta, düşünün artık.
bende Deuter Futura Varıo 50+10 modeline bakıyorum bu aralar nasıl bir çanta likya yolu için uygun olur mu yaklaşık 1-2 ay da bitirmeyi düşünüyorum

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.