Sitedeki Üyeliğimi Nasıl Kapatabilirim

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan vwcaravelle Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 52
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,045

vwcaravelle

Kamp II
Yaklaşık 1 hafta önce açtığım topiğe resim ekliyebilmek için Gece dükkana laptopumu almak için gittiğimde açtığım topiğin benden habersizce kapatılması beni büyük hayal kırıklığına uğrattı ...SİTEDEKİ ÜYELİĞİMİN İPTALİNİ İSTİYORUM AYRICA BU TOPİĞİ SİZDEN İZİN ALMADAN AÇTIĞIM İÇİNDE ÖZÜR DİLERİM.
SİTE BİR HAYRANINI DAHA KAYBETTİ ..........

Etiketler
Ynt: Sitedeki Üyeliğimi Nasıl Kapatabilirim

bu kadar aceleci ve önyargılı olmayın lütfen moderatörlere bildirin sorun hallolur bence...sakin olalım :smiley:

aynı konuyu otuz kere açmak yerine, ana sayfada bize iletmek istedikleriniz yada bunun gibi bir yer var oraya yazsanız daha etkili olursunuz. Böyle yaparak komik oluyorsunuz.

Yetkilerden birine bu konuda danışmadan anlamadan dinlemeden 5 alakasız yerde konu açıp aynı cümlelerle ve büyük harflerle yazmış olmanızın mantığınıda ben anlayamadım.

Selamlar,
öncelikle kararınıza saygımın sonsuz olduğunu ve üzücü olduğunu belirmek isterim. Bu arada, tabii ki başlık açmak için bizden izin almanız gerekmiyor. Ancak, bir yanlışlık olabilir mi? zira silinen mesajlar arasında göremedim size ait bir topic göremedim. iyi günler, reha

Offf heryerde aynı konu gezenbilire girmezsiniz olur biter.Aynı konuyu evirip çevirip heryerde yazmanız çözüm değil

Acaba sorunun nereden kaynaklandığını sorup, birilerinden yardım istedinizmi?
O nedenle kimseyi suçlamayın veya ima etmeyin, bu sitede herkes birilerine yardımcı olmak için yarış halinde.
Bir sürü başlık açmaya'da gerek yok.

İnsanlar için kaale alınmadığını düşünmek rahatsız edici bir durumdur.
Arkadaş birşeyler paylaşmaya çalışırken yok sayıldığını düşünmüş.
Herhalde açtığı konuyu bulamayıp silindiğini sandı.

Aşırı bir tepki vermiş ama bence biraz sakinleştirildikten sonra kazanılabilirdi.
Reha beyi yaklaşımı dolayısıyla kutluyorum.

Saygılar.

Sentinel' Alıntı:
İnsanlar için kaale alınmadığını düşünmek rahatsız edici bir durumdur.
Arkadaş birşeyler paylaşmaya çalışırken yok sayıldığını düşünmüş.
Herhalde açtığı konuyu bulamayıp silindiğini sandı.

Aşırı bir tepki vermiş ama bence biraz sakinleştirildikten sonra kazanılabilirdi.
Reha beyi yaklaşımı dolayısıyla kutluyorum.

Saygılar.
+1 :smiley:

Üyeliği iptal eden moderatörü ve bu yoğun bombardıman sırasında uğradıkları manevi baskı karşısında gösterdikleri sukunetten dolayı sizleri kutlarım. Hepimize geçmiş olsun efendim.
Bu arada konuları bir araya toplamakta faydalı olmuş.:smiley::smiley::smiley:

Üyemizin açtığı başlık Bölümde zaten mevcut olan başlıkla benzerlik gösterdiğinden konular birleştirilmiştir. Ancak
dikkatimden kaçan üyeye yarın haber veririm dememdir. Bu konuda ihmalimin nedenide yaklaşık 6 aydır Syncro
araçlar için defalarca bilgime başvurması ve bıkıp usanmadan özelden kendisine cevap vermemin rehavetidir.
Konuyu biraz erken görmüş olsaydım belki ikna edebilirdim.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=31430.msg941946#new

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR