Size İnandırıcı Geldi mi?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ulash1907 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,861

ulash1907

Ana Kamp
Yer
ayvalık
herkese selamlar, bu linkteki http://www.sahibinden.com/muayyer_grand_cherokee_limited-37WQQaXQQ23911043WQQpXQQdisplayitem ilanın en altında yakıt verileri verilmiş, üstelik tarih bugün, kimseyi yargılamak istemiyorum belki arkadaş bu sitede de olabilir fakat bana inandırıcı gelmedi, sizce?

Etiketler
Ynt: Size İnandırıcı Geldi mi?

vala benim kadar dikkatli kullanan var mi bilmiyorum ama bu rakamlar imkansız rölantide çalıştırsan bile:smiley: 4silindir şu an 0,250kr yakıyorsa direkt çarpi 2 yani:smiley:

arkadaşlar bende 4,0 gc zj var ortalama 25 krş şehirdışı yakıyor,ş.içi ise 350-400 cıvarında ama 110 u geçmemek kaydı ile
selamlar bence oryalama rakamlar doğrudur.

araç 4.0 ama yine de 2tl litre fiyatıyla gazda 32krş yakması çok zor,rolantide bile 20-25krş yakar gibime geliyor.aracın vergisinden ve yakıtından kafayı yeme noktasına gelen bazı jeep sahiplerinin,v8 için hiç yakmıyo yazanları bile mevcut:smiley:)

selamlar. ben de de 93 4 0 zj var. yakıt şehir içi 430 kr şehirlerarası 320 kr yakıyor. lpg de sıralı sistem değil. aracım çok temiz gayette memmunum. biraz daha az yaksa memlekette doğana şahine binen kalmaz herhalde diye düşünüyorum. bu arada böyle bi site bizler için nimet... Çok teşekkürler

Arkadaşlar o ilan çok çok eski araştırırsanız aynı ilandan 2 adet var bunu yeni vermişler başka bir isim ile yazılanlar orda kopyalanmış bu ilana yapıştırılmış haliylede yakıt zamlardan etkilenmemiş aranızda V8 5.2 kullanan arkaşlar araçlarının 400-450 krş yaktığını söylerken bu değerler doğru çıkıyor ama I6 çünkü bana kalırsa V8 5.2 bir makina şehi içi kullanımda 600 krş dan aşağı yakmaz

ben altmış kuruş yakıyorum lpg de. Lpg ayarıda ful kısık. Ancak mikseri modişfiye etmeyi araştırıyorum keşfedersem anlatıcam sitede.Motor 350v8 bu arada.

bu gün sahilde(yarım saat önce) 5.2 v8 lik makinadan inen birisi ile ayaküstü sohbet ettik lpg 1,5 iken 35 krş civarı yakıyodu 2yi geçince şu sıralar 50 krş a yaklaştı dedi... ben onun yalancısıyım

herkesten özür dileyerek üst üste 10 msj atıcam çünkü özelden bi şey soramıyorum ve cvp veremiyorum...

Bunu yapmak yerine diğer konu başlıklarında dolaşıp, ilginizi çekebilecek başka konulara mesaj gönderseniz daha mantıklı olmaz mı?

Sizce bu yaptığınız hoş olur mu?

bence de hoş değil hanımefendi, fakat henüz öğrenme ve fikir alma aşamasında olduğum için yazmaktan çok takip ediyorum herhalde ilanlar bölümüne girip her satış yapana hayırlı satışlar yazmak daha estetik olmaz, yinede uyarınız için teşekkür ederim bu yüzden devam etmiyeceğim...

Ben de uyarımı dikkate aldığınız için teşekkür ederim.

Hem bakın bana cevap verirken bir mesaj daha göndermiş oldunuz :smiley:

camouflage nickli ilhami beye bu msjımı bi iletirseniz ayrıca sevinirim çünkü beni görebileceği bi forum başlığı tahmin edemedim, özelden de yazamıyorum, teşekkür ederim...
''evet ilhami bey o ulaş benim, ev işlerinide hallettim tam istediğim gibi güzel bahçeli müstakil bir ev tuttum, sebze ve çiçek ekimine başladım 23 nisan da labrador cinsi köpeğimizi izmirden bi çiftlikten alıcaz, beraber dalış yapcaz:smiley: gezi amaçlı veya dalış amaçlı her şekilde yolunuz düşerse ayvalığa mutlaka beklerim, son hayalim olan arazi aracı işini araştırırken bu siteyi farkettim fikir edinmeye çalışıyorum, size cevap yazamamamı kabalık olarak algılamayın lütfen msj hakkımı doldurunca tekrar yazacağım kendinize iyi bakın iyi günler...''

ARKADAŞLAR BEN SİTEYE YAKLAŞIK 1 AY ÖNCE 95 MODEL 5.2 V8 BİR JEEP ALMAM VESİLESİ İLE KATILDIM, ÖNCELİKLE HERKEZE SELAMLAR, KONUYA GELİNCE ARACIMDA LPG VAR ŞEHİR İÇİNDE 475 KRŞ YAKIYORUM ŞEHİR DIŞINDA BU YAKIT NORMAL KULLANIM KOŞULLARINDA 350 TL YE KADAR DÜŞÜYOR, BENZİNDE İSE LPG DEN PEK FARKI YOK
SAYGILARIMLA İYİ GÜNLER

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR