Şoför Koltuğu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan renkiblade Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,943

renkiblade

Yeni Üye
Merhabalar.
Isuzu Royal aracımın orjinal şoför koltuğu darma dağın olmuş durumda.Mecburen değiştirmem gerekiyor. Ama TSE de sıkıntı yaşamaktan korkuyorum. Mutlaka orjinal royal koltuğu mu olmak zorunda? Başka bir şoför koltuğu takmam sıkıntı yaratır mı? Çıkma bir koltuk alıp TSE den sonra extra masraf yapmak istemiyorum. Bu konuda bilgisi olan var mıdır acaba teşekkürler.

Etiketler
sizin için örnek olur mu bilemiyorum. kardeşimde gümrükten çıkma scenic 1 araç var. orijinal şoför koltuğunun yerinde ısıtmalı, masaj özellikli, kumandalı özel bir koltuk var. ilk sahibi Almanya Türkiye arası seyahatlerde rahat etmek için taktırmış. iki defa muayeneden geçti hiç bir sorun yaşamadık. aracı satın alırken koltuk ile ilgili hiçbir evrak verilmedi, ruhsatta da herhangi bir ibare yok. yurtdışında da bir proje, evrak işlemi yapılmadığını düşünüyorum. montajı düzgün yapılmış ve emniyet kemeri çalışan bir koltukla sorun yaşamazsınız muhtemelen. muayene istasyonunda görevli personelin de orijinal ısuzu royal koltuğu ya da değil ayrımını yapacak bilgisi ya da zamanı olduğunu da sanmıyorum

sizin için örnek olur mu bilemiyorum. kardeşimde gümrükten çıkma scenic 1 araç var. orijinal şoför koltuğunun yerinde ısıtmalı, masaj özellikli, kumandalı özel bir koltuk var. ilk sahibi Almanya Türkiye arası seyahatlerde rahat etmek için taktırmış. iki defa muayeneden geçti hiç bir sorun yaşamadık. aracı satın alırken koltuk ile ilgili hiçbir evrak verilmedi, ruhsatta da herhangi bir ibare yok. yurtdışında da bir proje, evrak işlemi yapılmadığını düşünüyorum. montajı düzgün yapılmış ve emniyet kemeri çalışan bir koltukla sorun yaşamazsınız muhtemelen. muayene istasyonunda görevli personelin de orijinal ısuzu royal koltuğu ya da değil ayrımını yapacak bilgisi ya da zamanı olduğunu da sanmıyorum
muayenede sorun olmayacağından eminim merak ettiğim TSE de sorun yaşayıp yaşamayacağım.TSE yi geçtikten sonra bulamaz isem yeni başka bir körüklü koltuk takarım diye düşünüyorum. Mesajınız için teşekkürler

bu sıtede satılıyor fıyat yazmıyor soracakmıssınız alırsanız eskıyı sok yenıyı tak hepsı bu kadar

çok teşekkür ederim online aratmamda sadece alışveriş kısmına bakmıştım görememiştim. Bu gün distribütöre kadar ulaştık. Fabrikalarda dahi olmadığı, dilenirse 3-5 ay içerisinde temin edilebileceği söylenmişti. ikinci el dükkanları hatta hurdacıları bile gezdim yok. Kendilerine bir danışayım umarım orjinal sıfır koltuktur bahsedildiği üzere aynı ürünün yenisiyse düşünmeden alacağım.tşekkür ederim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,410
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri