Sonunda Aldım..2009 Forester..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erolkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 29
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 27,851

Etiketler
Ynt: Sonunda Aldım..2009 Forester..

....

996982 10151964863843355 1962739366 n

Erol bey,aracınız hayırlı uğurlu olsun.Benimde aklımdan geçmiyor değil forester.Kendi sınıfında sanırım en iyisi.Yalnız dizel mi benzin limi yada lpg limi hangisi daha mantıklı?

göktuğ-07' Alıntı:
Erol bey,aracınız hayırlı uğurlu olsun.Benimde aklımdan geçmiyor değil forester.Kendi sınıfında sanırım en iyisi.Yalnız dizel mi benzin limi yada lpg limi hangisi daha mantıklı?
tesekkurler. Bence yilda 25000 km civarlari ypiyorsaniz dizel,yok o kadar yapmam diyorsaniz benzinli Forester. Lpg ise tercih meselesi. Km de lpg ve benzin kullanimi arasinda yaklasık 0.18 krs fark var. Su anda ben aracin orjinalligini bozmama taraftariyim :smiley:

3 gün sonra aracıma prins lpg taktırıyorum.Artık deneyimlerimi,merak edilenleri,tüketimleri buradan paylaşmaya devam ederim :smiley:

Erol bey,
Prinsi bilmiyorum ama vialle lpg kullandım 2 yıla yakın. 2006 foresterda kusursuzdu, inceleyin isterseniz...

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=98380.0

hazanfer' Alıntı:
Erol bey,
Prinsi bilmiyorum ama vialle lpg kullandım 2 yıla yakın. 2006 foresterda kusursuzdu, inceleyin isterseniz...

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=98380.0
Siparişi verdim yarından sonra takıyorum..Yinede teşekkurler

Erol bey hayırlı olsun, 2.5 litre turbo sevdanızı kesin olarak ertelediniz demek ki. Özellikle ilerleyen km.lerde sübap ayarı konusunda sıkıntı yaşamazsınız umarım.

GezenGen' Alıntı:
Erol bey hayırlı olsun, 2.5 litre turbo sevdanızı kesin olarak ertelediniz demek ki Özellikle ilerleyen km.lerde sübap ayarı konusunda sıkıntı yaşamazsınız umarım.
evet yeni hedef 2019 da 2013 Forester XT ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR