Ssangyong Actyon 4x2 Hakkında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kaan2002 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 122
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 88,763
Ynt: Ssangyong Actyon 4x2 Hakkında

arkadaşlar kilimayı çalıştırmadan hava sirlilasyonu yapmak için ne yapacağız illa klimayı açmakmı zorundayız

Etiketler

kaan2002' Alıntı:
arkadaşlar kilimayı çalıştırmadan hava sirlilasyonu yapmak için ne yapacağız illa klimayı açmakmı zorundayız
ben sağ taraftaki fan düğmesini çeviriyorum ve klima çalışmadan fan devreye giriyor özellikle kışın buğuyu çözdükten sonra hep bu şekilde çalıştırıyorum.ayrıca kazanız için geçmiş olsun biraz geç oldu ama kusura bakmayın kaan bey

filimikolik' Alıntı:
ben sağ taraftaki fan düğmesini çeviriyorum ve klima çalışmadan fan devreye giriyor özellikle kışın buğuyu çözdükten sonra hep bu şekilde çalıştırıyorum.ayrıca kazanız için geçmiş olsun biraz geç oldu ama kusura bakmayın kaan bey
Değerli arkadaşım cevabınız ve geçmiş olsun dilekleriniz için teşekür ederim allah hepimizi kazadan beladan korusun

arkadaşlar bir şey sormak istiyorum bu cruse control (ingilizcesini düzgün yazamadı isem şayet hız sabitleyici) sonradan araçlarımıza monte olabiliyormu eğer oluyorsa ortalama fiyatları ne kadar

kaan2002' Alıntı:
arkadaşlar bir şey sormak istiyorum bu cruse control (ingilizcesini düzgün yazamadı isem şayet hız sabitleyici) sonradan araçlarımıza monte olabiliyormu eğer oluyorsa ortalama fiyatları ne kadar
otomatik vitesli araçlara sonradan takılabiliyor rakamda karıştırıyor olabilirim ama 250 veya 500 tl idi.

kaan2002' Alıntı:
Fiyatlarını bilmiyorum ama çok gerekli olmadığını biliyorum benim araç full model olduğu için orjinalinde vardı üç senede kaç kere kullandın dersen bir kaç kez merak ettiğim için derim.

celo53' Alıntı:
Fiyatlarını bilmiyorum ama çok gerekli olmadığını biliyorum benim araç full model olduğu için orjinalinde vardı üç senede kaç kere kullandın dersen bir kaç kez merak ettiğim için derim.

benimde pek ihtiyacım olacağını sanmıyorum sadece yılda bir kez senelik izine giderken otobanda ve ototban çıkışı duble yollarda kullanmak için lazım olacak çünki otobanda bazen gözüm hız ibresine takılıyor 180 hızı görünce ayağımı gazdan çekiyorum hız sabitleyici olursa en azından hız limitlerine ototmatik uymuş olurum

Hightech' Alıntı:
Cruse control eğer uzun yolda kullanıyorsanız çok gerekli ama
şehir içi gereksiz.

yukarıda da belirttiğim gibi uzun yol işi senede bir kez onun içinde değmez hani 50-100 tl bir şey ise takırılırdı ama 500 tl çok kullanılmayan bir şey için ödenmez

sabri yucel' Alıntı:
Gereksiz bir özellik :smiley: Varsa tamam yoksa o kadar parayı vermeye gerek yok bence ...

doğru diyorsun sabri bey arkadaşım bende vaz geçtim zaten

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri