Ssangyong Actyon Sports 4x4 low'da takılı kaldı - Acil yardım lütfen

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kabasakal73 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,892

kabasakal73

Duster'cı olduk gari :)
Yer
SÖKE
Arkadaşlar,
bugün baya çamurlu bir parkurda 2 defa battıktan ve sonra zorla kurtarıldıktan sonra asfalta indiğimde aracım bir türlü 4x4 lo'dan ne 4x4 high ne de 4x2'ye geçmedi. öncelikle çamurdan zannettim, 20 km yolu 20-30 hızla 1.vitesi geçemeden şehre indim. arabayı güzelce altyıkama yaptım. ama arabada düzelme olmadı. ileri geri yaparak çıkartmayı denedik yine olmadı. daha önce başına gelen yada bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.
teşekkürler
selamlar

Etiketler
Ynt: Ssangyong Actyon Sports 4x4 low'da takılı kaldı - Acil yardım lütfen

gecmiş olsun bilge inşallah büyük bir şey değildir. nerelerde daldın çıktın yeni arabayı parçalayacakmısın

salihy' Alıntı:
gecmiş olsun bilge inşallah büyük bir şey değildir. nerelerde daldın çıktın yeni arabayı parçalayacakmısın

Teşekkürler Salih Abi,
aklıma yol yardımı aramak geldi, saolsunlar telefonda problemi çözmeme yardımcı oldular.
şimdi normale döndü araç ama ön lastikler balans yapmaya başladı. yarın bir rot balans yaptırcam artık.
selamlar

Merhaba aracın altında sanzimanın yan tarafında Low hıgh gecıclerInı yapan motor var muhtemelen soketinden kabloları çıkmiştir .. Aracı calistırmadan yardım kontag ac Low dan hıgh alınca elektrik motoru calisip aracı hıgh geçerir .. Ya kablolar koptu enerji gelmıyor yada aracın altını vurdunuz bahsettıgım elektrik motoru zarar gördü .. Genelde ıcındekı mıknatıs çatlıyor veya kırılıyor ... Lifte kaldırınca sanzımanın arka şaft bağlantısının yanında .. Kolay gelsın

Resımde tc motor yazan küçük motoru ve kablolarını kontrol edin kolay gelsin ...

Image

sabri yucel' Alıntı:
Resımde tc motor yazan küçük motoru ve kablolarını kontrol edin kolay gelsin ...

Çok teşekkürler Sabri Bey,
selamlar

tamam bilge, büyük geçmiş olsun biz 4x2 yi dağda bayır da kıramadık 4 senedir 4x4 ü hemen nasıl geçişleri parçaladı dedim kendi kendime, ha bu arada araç altına koruma yaptır

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri