SSANGYONG ARAÇ KAYIT LİSTESİ

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mustafa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 38
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 39,856

mustafa

Gezenbilir Fotoğraf Grubu
Yer
İstanbul
Web
www.mutlulugunfotografi.com
Merhaba,

Bu başlığın altında SSangyong Araçlarımızın kayıtlarını oluşturalım.

Sizlerden ricam bu başlık altına yorum yapmamnızdır. :smiley:

Fotoğraf ekleyerek yapabiliriz.

Ben ilk aracı kayıt edeyim :smiley:

Model: KORANDO SPORTS 6 A/T 2.0 XDI DIZEL 155 PS HALFTOP

Sahibi :Mustafa Coşkun

20121127 132511

Etiketler
Ynt: SSANGYONG ARAÇ KAYIT LİSTESİ

Arkadaslar aracımda 5 cm getle yükseltme. 12000 t max vinç alt Karter koruma on arka difransiyel şanziman ve yakıt deposu su izalasyonu var ayrıca ilave 100 amper aku hella 500 cömet yayıcı on tamponda ve tavan sepetinde 4 adet hella 700 delıcı var .. Chip tunıngle arac su an 140 dan 165 beygir civarı ..orijinal 245 lastikleriyle net 200 görüyor 265 bf good rıch ıle 180 maksimum surat .. Tavan sepetini on tamponu kendim yaptim 2 senedir her türlü arazi koşullarında kullanıyorum son derecede memnunum .. Ssang için soylenebilecek tek kelime var MÜKEMMEL ...

Image

izmirden salih yıkılmazsoy
2008 sxdi manüel 4x2 ama 4x4 gibi her yere gider, havada uçamaz, başka markaların 4x4 lerine 4 basar,markamız kanıtlanmış ağzı olan konuşur

Fotoraf0118

Aydın/Söke'den Bilge Kaan Bilgin,
2008 model otomatik 4x4 aracımı alalı 1 hafta oldu. aranızada daha yeniyim. ama 3 senedir offroad'a gönül veren biriyim. bu 3. 4 çekerim. arazi için hazırlamayı düşünmekteyim.
selamlar

IMG 20121130 WA0001

Merhaba Arkadaslar,bende Isvicreden araniza katilayim.Benim Aracim Ssangyon Kyron 2009 model. Alali 3 ay oldu.

310820123259

MERHABA BENDE ISTANBUL PENDIKTEN MURAT BNDE DE GORULDUGU UZERE ACTYON SPORTS 18 LX 6 A/T

IMG 1215

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR