Ssangyong Kyron Aldım.......

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erolkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 128
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 54,210
Tabiki net olarakölçmek için dyno gerekıyor.Ama hıssıyat olarak bence farkettı ozellıkle ıvmelenme kısmı...

Etiketler

4 seneden fazla ve 200 000 km kyron kullandim. su an rexton w kullaniyorum ama kyron kalkista chip olmadan da cok daha iyi bence

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Rexton la Kyron arasında 4çeker açısından fark varmı?Yakıt lt olarak Kyron dan sonra ne kadar farketti?

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rexton la Kyron arasında 4çeker açısından fark varmı?Yakıt lt olarak Kyron dan sonra ne kadar farketti?

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
arkalar bağımsız suspansiyon oldugundan asfalt sürüşü rextonda daha rahat, ufak cukur ve tumsekler kyronda cok hızlı iken dengeyi sarsarken rexton w da hissedilmiyor. yakıt bende farketmedi hatta kyrona gore arttı bile cunku kyron sıfır enjektor, sıfır motor ayarları ile daha az yakıyordu. bunun enjektor ayarlarını yaptırırsam sanırım forumda herkesin paylastıgı değerleri yakalayabilirim diye düşünüyorum. arazide kyron bana daha cevval gelmişti belki de rexton yeni olduğundan ve sadece bir kaç sağlam çamur geçişi ve kum denemesi ile bir kaç yüz km arazi kullanımı nedeniyle henüz sağlam tecrübe etmediğimdendir. biraz daha tecrube edip detayları paylaşırım. kyron zaten kardeşimde, gereğinde yine kullanırım.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kyron sadece aksesuar açısından hoşuma gitmedi piyasada yok çünkü :smiley: onun dışında bayıldım iyiki almışım dediğim tek araç

IMG 20200119 135332

Methini çok duyduğum bir araç.
Yeni üretilmiyor bildiğim kadarıyla.
Yedek parça ve bakım durumu nasıl?

merhaba Erol Bey,

son durum ne araçta? aktif kullanıyor musunuz ve son görüşleriniz nelerdir?
Merhaba son durum gayet iyi :smiley:
117544 km oldu..ILk başlarda şikayet ettıgım zıplamanın sebebını bulduk.Taktırmış oldugum lassa competus xl at/2 nin yanak kısmında taşlardan yarılmayı önlemek için sert bı katman varmış.Bu katman sert oldugu için lastıgın esnemesını azaltıyor ve böylece zıplama neden oluyormöuş :smiley:
onun dışında bı sıkıntım yok.Şehiriçi yakıt tuketımım 10-11lt arası..

İçeride trimn sesi biraz fazla oluyor bızım parke yollarda ama asfaltta ses yok..
4*4 u gayet ıyı iş görüyor..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR