Ssangyoung Actyon Sport 4x4 Otomatik Alınır Mı?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Scabuk81 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 24
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,382

Scabuk81

Yeni Üye
Yer
Düzce
Merhabalar. 4x4 bir pickup almak istiyoruz. 4x2 bir Ford Rangerımız vardı çok memnunduk ancak aracın arka çekiş olmasından dolayı hiç ummadığımız anlarda durup kalması ve yerinden oynayamaması bizi araçtan soğuttu. Aracı offroad da kullanmayacağız ancak kırsal ve yüksek bir köyde yaşıyoruz, kışın ve yazın arazide fındık vs. işlerde 4x4'ü kullanacağız. Şuan baktığımız bir 2010 Actyon Sport 4x4 otomatik modeli var. Araç 250.000 km de. İnternette dolaştım biraz pek olumsuz bir yorum görmedim ancak yine de yazmak istedim. Sizler bu aracı ve modeli önerir misiniz ? Otomatik vitesinde bir sorun olur mu ? Kmsi çok mu fazla ? Alırsak ilerde satabilir miyiz pazar sorunu var mı ? Motor ve bazı aksamlarının Mercedes olduğunu duydum bu doğru mu ? Parça sıkıntısı var mı ? Şimdiden yapacağınız yorumlar için teşekkür ederim..

Etiketler

Actyonun arkaya havali koruk taktirirsaniz ok 800 kg dan sonra arkasi oturur makas yok arkasinda duz helezon yay var

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaslar merhaba bir binek otomobil im var ve büyük bir araç almak istiyorum bundan önce santafe 2003 dizel otomatik vardı ve 170 binde krank şanzıman vs dagitmadik birşey bırakmadı yani çok basim ağrıdı satıp elimdekini şuan bindigim binek i aldım ancak anladimki binek araç bana göre değil hiç off road yapmadım ancak büyüklük olarak bana buyuk araç lazım son zamanlarda ssanyong Lara çok bakar oldum internette bir ilan buldum hatta ilanima kendi msj attı bu araçla takas yaparmisin diye bı bakar mısınız

2008 Ssangyong Actyon Sports 2.0 SXDI 4x4 34.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 377746185

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben ssanyong musso kullanıyorum çok memnunum 2001 model olmasına rağmen sorunsuz biniyorum

VIA_A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Burada diğer platform larda baktım da 2008 otomatik 4*4 ler için pek iyi şeyler söylemiyorlar ondan dolayı biraz tedirgin kaldım yazdığım gibi daha önce ki SUV deneyimim den çok yara aldım yine başa dönüp SUV e komple yemin etmek istemiyorum

Bu modelde yanılmıyorsam 4 vites otomatik olanlara değilde 5 vites otomatik olanlara bakın alacaksınız kayron sportif bakın

VIA_A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Link attım sanırım 6 ileri tripto

Arkadaslar merhaba bir binek otomobil im var ve büyük bir araç almak istiyorum bundan önce santafe 2003 dizel otomatik vardı ve 170 binde krank şanzıman vs dagitmadik birşey bırakmadı yani çok basim ağrıdı satıp elimdekini şuan bindigim binek i aldım ancak anladimki binek araç bana göre değil hiç off road yapmadım ancak büyüklük olarak bana buyuk araç lazım son zamanlarda ssanyong Lara çok bakar oldum internette bir ilan buldum hatta ilanima kendi msj attı bu araçla takas yaparmisin diye bı bakar mısınız

2008 Ssangyong Actyon Sports 2.0 SXDI 4x4 34.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 377746185

Tapatalk da ssangyong team var foruma dahil olun kendinizi tanıtın tüm modeller hakkında yeterli bilgi ve paylaşım bulabilirsiniz

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben 2011 4x4 AT Actyon Sports kullanıyorum 3 yıl oldu 40000km idi aldığımda şuan 120000. Hep yetkili servis bakımlı, bir kere arka aks değiştirmek zorunda kaldım kullanım hatası yani hata benim. Sonrası bir kere ön tekerlekler porya bilya değişti. Haricinde yağ su..
Benimki 6 ileri otomatik ama 2008 emin değilim farklı imiş.

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben bundan önce santafe kullandım ve şanzıman değiştirdim ve çok canım yandı işin gerçeği şimdi otomatik görünce tirsiyorum doğal olarak birde kamyonet gibi olması aile içinde bı tedirginlik yarattı 2008 hakkında duyduğum bir kaç olumsuz şey hepsi birikti o yüzden sizlere danışma gereği duydum en iyi kullananlar bilir ancak hiç 2008 kullanan yok sanırım burada

Otomatik şanzıman maalesef Türkiye'de yeni öğrenilen bir konu bilen az ve yanlış bakım büyük masraflar açıyor. Bir kaç ay önce bir hata aldım ve otomatik şanzıman sürekli problem çıkardı kocaman paralar konuşanlar oldu acaip ürkütücü. Ama neticede akü değiştirdim sorun bitti şimdi sorun yok
www.sanzimanci.com diyebilirim ki Türkiye'de otomatik şanzıman çok çok iyi biliyorlar hani tek geçerim yerlerine gittim gördüm herşey on numara. Bakım doğru ise otomatik şanzıman problem çıkarmıyor ama bakım sıkıntı ise sıkıntı büyük.

Aldığım en iyi netice (ben ne kadar anliyorsam o kadar puanların ) kurtuluş ya şanzıman ci Volkan var ondan aldım gerisi hep çöp çıktı benim gittiklerim

Ayrıca şimdi farkettim ilandaki araç açıklamada 6 ileri yazıyor demekki değişim olmuş. Sorun çıkartmaz gibi görünüyor.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.