St. Paul Yolu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bakogul Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,065

bakogul

Ana Kamp
Yer
eskişehir(izmir-istanbul)
herkese merhabalar likya yolunu 4 kez yürüme fırsatı bulabildim ve çok güzeldi.artık yeni rotalar ve yeni yerler keşfetmenin zamanı geldi.teorik olarak hakkında biraz bilgi sahibi olduğum St. Paul yolunu bu yaz yürümeyi ve özellikle bol sulu etaplarda kamp yapmayı planlıyorum.amacım bütün yolu yürümek değil,şelale göl ve yeşilin en bol oldugu yerlerde kamp yapmak istiyorum.bu konuyla ilgili forumdaki yazılara baktığımda Kate Clow un St Paul yolu kitabı öneriliyor,ama hiç biyerde bu kitabı bulamıyorum ve doğal olarakta haritaya sahip olamıyorum.elinde bu yolun haritası olupta gönderebilecek dostlar varsa çok sevinirim.teşekkürler

Etiketler
Ynt: St. Paul Yolu

merhaba,
katılımcı arkadaş arıyorsan lütfen beni de yanına al :D uyum sağlarım, yani uyumlu bir insanımdır. her türlü ekipmanım mevcut. gün ve vakit konusunda sıkıntım yok. yolu google uydu görüntüsü ile yürüyebileceğimiz gps cihazımda var (triton 2000). Olumlu yanıt alabilirsem yolu teknik olarak araştırmaya başlayabilirim.

Saygılar selamlar,

Çağatay

bakogul' Alıntı:
gayet memnum olurum:smiley:ama şöyle bi durumum var temmuzda başında başlayabilicem bu organizasyona.haberleşelim keyifle yeni yerler keşfederiz:smiley:
Eylül ayı başında ramazan bitince ben de katılabilirim uygunsa

benim katılma düşüncem hala güncel. 3 kişi olduk şimdiden.
bu arada mevsim "gavur sıcakları"na doğru gidiyor ehueh yolda eriyeceğiz desenize.

merhaba eğer bayram tatilinde düşünürseniz yada temmuz ayının 4. haftasından sonra bi zaman olursa bende katılmak isterim

Çağatay ,Çiğdem
bu güzergahı ben de çok istiyorum.zaman bulabilirsem size katılabilirim.

yokozuna' Alıntı:
Çağatay ,Çiğdem
bu güzergahı ben de çok istiyorum.zaman bulabilirsem size katılabilirim.
isteyen çok fakat bir türlü mutabık kalamıyoruz. facebookta dışa kapalı bir event yarattım. http://www.facebook.com/event.php?eid=224900830886569 buradan katılacak kişiler işaretlesin takibi daha kolay oluyor.

belgen' Alıntı:
isteyen çok fakat bir türlü mutabık kalamıyoruz. facebookta dışa kapalı bir event yarattım. http://www.facebook.com/event.php?eid=224900830886569 buradan katılacak kişiler işaretlesin takibi daha kolay oluyor.

Selamlar, link i açmak istediğimde istediğinisayfa bulunamadı der :smiley: napmak lazım
tarih iletirseniz ve bana uyarsa katılmak isterim,

ayrıca Kate Clow ile geçen hafta tanışma fırsatım oldu :smiley: kaçkar kitap ve haritayı tedarik ettim kendisinden, konu hakkında bilgim olsaydı mutlaka çözüm bulurdum :(

Yeşim' Alıntı:
Selamlar, link i açmak istediğimde istediğinisayfa bulunamadı der :smiley: napmak lazım
tarih iletirseniz ve bana uyarsa katılmak isterim,
tekrar tıklarsanız zannediyorum çözülmüştür. http://www.facebook.com/event.php?eid=224900830886569 size uygun tarihi yazın. ben çoğunluğa uyarım.

belgen' Alıntı:
tekrar tıklarsanız zannediyorum çözülmüştür. http://www.facebook.com/event.php?eid=224900830886569 size uygun tarihi yazın. ben çoğunluğa uyarım.

Selam, bayramdan sonra yapma durumu nedir? Nede olsa sıcaklar devam edecekmiş :smiley:

iki kişi bayramdan sonra diyor. tamam bende bayramdan sonrasına yapalım diyorum. üç olduk. arkadaşlarınıza da haber verin. sıkı yürüyen herkes katılsın.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri