Şu Aralar Kampta Kimler Var ???

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Aytaç. Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,784

Aytaç.

Yeni Üye
Yer
Akhisar
marmaris paralı kamp alanına gitmeyi planlıyorum kız arkadaşımla beraber ama gözümü korkuttu arkadaşlarım şu aralar it köpük çok olur falan diye çok kararsız kaldım tecrübeli olan abilerim arkadaşlarım tecrübesini benimle paylaşabilir mi acaba

Etiketler
mevsim açısından geceleri serin olur daha erken gibi çadır düşünüyorsanız, it kopuk meselesine de gelecek olur isek kamp sahiplerinin nahoş bir duruma müdahale edeceklerini düşünüyorum ama yerinizde olsam insanların kalabalık olduğu bir zaman dilimini tercih eder idim ..iyi eğlenceler

mevsim açısından geceleri serin olur daha erken gibi çadır düşünüyorsanız, it kopuk meselesine de gelecek olur isek kamp sahiplerinin nahoş bir duruma müdahale edeceklerini düşünüyorum ama yerinizde olsam insanların kalabalık olduğu bir zaman dilimini tercih eder idim ..iyi eğlenceler
mayıs ayının 12 gibi gitmeyi planlıyorum o sıralar belli bi aile kitlesi falan olur mu acaba ? teşekkür ederim

marmariste mayıs ortası hareketlenmeler başlar, aile olma ihtimali de oldukça güçlü olur..kamp kurmadan önce bir kaç saatlik analiz yapmanızda fayda var kimler var kimler yok hisleriniz ne diyor ? baktınız sorun yaratabilecek potansiyelde insanlar var otele doğru istikamet

marmariste mayıs ortası hareketlenmeler başlar, aile olma ihtimali de oldukça güçlü olur..kamp kurmadan önce bir kaç saatlik analiz yapmanızda fayda var kimler var kimler yok hisleriniz ne diyor ? baktınız sorun yaratabilecek potansiyelde insanlar var otele doğru istikamet
benim tatil planım mayıs 12 de başlıyor mesela bu tarih de canlı olur mu sizce oralsr

gece hayatı renkli olmaz ama insan sayısında artışın bu zamanlarda fazlalaştığını gözlemlemiştim ..gerçi marmarise gitmeyeli sanırım 2 yıl falan oldu ..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri