Subaru Ses İzalasyonu - Yalıtımı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Mossin Nagant Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,852

Mossin Nagant

Mossin Nagant
Yer
hatay-istanbul
can sıkıntısına başladı herşey....
bituself marka ziftli izalasyon malzemesini bulamadım bende izalasyon malzemeleri satan bir yerden sert süngerimsi, kendinden yapışkanlı aliminyum folyo kaplı malzemeyi aldım. metre karesi 25 tl.

resİm yÜkleme

Etiketler
Ynt: Subaru Ses İzalasyonu - Yalıtımı

sonrasında kapı içlerine bitüself yaptım.
ve araç altına gri pütür :D
resimlerini bulamadım. bulunca yüklerim. bu konular hakkında sorusu olan varsa yardımcı olurum :D

Su sungerli seyi nerden aldiniz adi ne :smiley:?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bituself yaptim pek memnun kalmadim kaplamacilarda ayni malzemeye 140 lira metrekaresi dedi.o sebeple sordum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bituself iyidir aslında. Boşluk bırakmadan yapılacak ve kapı içlerindeki naylon yırşılmayacak. Mümkünse o naylondan sonra firex diyr bir sünger var ondan da koyarsanız mükemmel olur.

konuyu tekrardan gundeme getirmek adina,
Forester konfor dusunulerek yapilmis araclar degil.Genede ruzgar sesi beni deli edecek.80 km`yi gectikten sonra her iki aynanin ordan istik sesi gelmeye basliyor.
yaptigim arastirmalarda otomobilin dirseksiz olmasindan dolayi olaya bir sifir yenik basladigi soyleniyor.Cok uzun sure impreza kullandim onda oyle bir sorun yoktu.Bu ikinci foresterim ikisinde de ayni problem var.

aynanin ordaki lastikler yipranmis eskimis degiller genede istik calmaya devam ediyor.

foreseterci arkadaslar muhtemelen bu deneyimi yasamislardir.Tecrubelerini paylasirlarsa sevinirim..

Selamlar bende subaru forester kullanıyorum, aracın direksiz olmasının ayrıcalığının yanında bazı dezavantajları var, ancak konuyu iyi kavradıktan sonra çözüm kolay bende yoğun araştırmalar neticesinde sonuca ulaştım.

Gussetsthumb84cdb26ca74a6570ac561ca2627c0d57

Sorun budur genel kanaat üst tarafta olan yırtılma denir, ancak süratli giderken sesin ana kaynağı camın geçtiği yuvanın açılması, çözümü var gayet basit siteyi inceleyin.

What Is That Wind Noise In My Subaru? | All Wheel Drive Auto

Çözüm video da uygulayın kurtulun 3 ayda bir yapıyorum, başarılı

Video: https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=CMflqIDCEv8

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri