Sülüklügöl (23-24 Ocak 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kaptan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 51
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,784
Ynt: Sülüklügöl (23-24 Ocak 2010)

Kar altında harika görünüyor. İmrendim vallahi. Bu sene kış geçti artık ama seneye kışa mutlaka gidicem.

Etiketler

zelal' Alıntı:
:smiley:)
E çok kışkırtıcı:smiley:)
gercekten harika bir yer görmenizi gezmenizi özellikle kışın ısrarala isterim . bu arada sizin avartar resminizde cok kışkırtıcı ;) ;D ;D
msaribas' Alıntı:
Kar altında harika görünüyor. İmrendim vallahi. Bu sene kış geçti artık ama seneye kışa mutlaka gidicem.
kış tam geçmeden bir gezi daha duzenleriz . konuları takip ederseniz herkezi bekleriz aramıza. araçlı arçsız fark etmez araçlarda yer oluyor her zaman. ;) :D

Baran 54' Alıntı:
gercekten harika bir yer görmenizi gezmenizi özellikle kışın ısrarala isterim . bu arada sizin avartar resminizde cok kışkırtıcı ;) ;D ;D kış tam geçmeden bir gezi daha duzenleriz . konuları takip ederseniz herkezi bekleriz aramıza. araçlı arçsız fark etmez araçlarda yer oluyor her zaman. ;) :D

Bende çok isterim kışın görmeyi,koşullarım ve yoğun iş tempomdan sıyrılıpta bir gün dahi olsa,doğanın kucağına atabilmek kendimi.... muhteşem olurdu..
Avatar resmim:smiley: Şimdi hepinizde kocaman kocaman bebekler var anladığım kadarıyla, belliki modifye edilmiiş iri ama çekici bebekler:smiley:)
Bende ise eskilerden kalma (ama gerçekten eski) bir Vespa var,düşündüm Vespamın resmi bu avatarlar arasında kapbolup gidecek en azından
beni yansıtan bi resim olsun fakat daha masum bi çağrışım yapar die düşünmüştüm,sanırım yanılıyorum:smiley:

Arkadaşlar, muhteşem resimlerr, hepinize teşekkür ederiz.
sinan yerlitaş

Baran 54' Alıntı:
gercekten harika bir yer görmenizi gezmenizi özellikle kışın ısrarala isterim . bu arada sizin avartar resminizde cok kışkırtıcı ;) ;D ;D kış tam geçmeden bir gezi daha duzenleriz . konuları takip ederseniz herkezi bekleriz aramıza. araçlı arçsız fark etmez araçlarda yer oluyor her zaman. ;) :D

Aracım yok, teklif için şimdiden teşekkürler. Bir dahaki geziye oradayım inşallah.

zelal' Alıntı:
Bende çok isterim kışın görmeyi,koşullarım ve yoğun iş tempomdan sıyrılıpta bir gün dahi olsa,doğanın kucağına atabilmek kendimi.... muhteşem olurdu..
Avatar resmim:smiley: Şimdi hepinizde kocaman kocaman bebekler var anladığım kadarıyla, belliki modifye edilmiiş iri ama çekici bebekler:smiley:)
Bende ise eskilerden kalma (ama gerçekten eski) bir Vespa var,düşündüm Vespamın resmi bu avatarlar arasında kapbolup gidecek en azından
beni yansıtan bi resim olsun fakat daha masum bi çağrışım yapar die düşünmüştüm,sanırım yanılıyorum:smiley:
resimden belliydi bir ikiteker aşkı olduğu. kask renkli ve guzel bir model. ayrıca vespa bildiğim kadarıyla vazgeçilemeyen bir tutku çoğu motor sikletçi için resme gelince yanıldığınız kesin masumluk bulamadım sizin deyiminizle . kışkırtıcı kesin kışkırtıcı. ;) :smiley: :smiley: :eek: hatta ve hatta iç gıcıklayıcı. ;) :D ;D

Muhteşem ötesi fotoğraflar.
Sülüklü gölü ilk defa görmeme rağmen kar altında bir hayli güzel görünüyor. :eek:

Arkadaşlar bu sülüklü göl fotoğrafları harikaa
iy kurda kuşa yem olmamışssınız:smiley:)
tabi akibetinizi bilmiyorum ama birde böyle organizasyonlardan nasıl haberdar oluyoruz üyeler olarak

Hülya merhaba halen hayattayız inanki risk almayıp çok kar yağıyor diye geri gönseydik o güzel kareleri çekemezdik orda kaldığımız 2 gün boyunca kar hiç durmadı ama biz sadece anın tadını çıkardık bir gün bir patikada buluşmak dileklerimle

elbette ki hayatın kendisi bir risk kaptan
aslında ben sağlamcıyım :smiley: o yüzden sıcak günleri bekliyorum patika yürüyüşleri için hemde dört gözle yeni bir makina aldım yaza kadar kısmetse öğreneceğim kullanmasını :smiley: zira evde obje çekmekten sıkıldım

birde şunu sorayım bu arada bu yürüyüşler ne zamanlar oluyor duyuruya ben rastlayamadım da

valla biz bu organizasyonu 5 arkadaş düzenledik fotoları ben paylaştım aslında tam 11 niva jeep gelecektik ama herkes kardan çekinince nasrettin hoca gibi gele gele 1 niva 5 kafadar geldik ama zaman zaman gezenbilir böyle organizasyonlar yapıyor.Bence sen de yazı bekleme al makineni çık yollara emin ol doğa her zaman güzel ve harcadığın emek için sana mutlaka güzel kareler verecektir.

Yurdumuzun her köşesi ayrı güzellikte elbette ama doğa ve doğa sporları deyince akla ilk gelen yerlerden birisi; Sülüklügöl. Çok güzel fotoğraflar, bizimle paylaştığınız için teşekkürler...

kaptan kendi nivasıyla gitmiş ama arazi aracı olmayanlar için sülüklügöle çıkışın ilk başladığı sapağın oralardaki köyün kahvesine gidip Güven kardeşi sorarsanız size kesin yardımcı olacaktır. Kendisi de bir niva sahibi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri