Suzuki̇ Grand Vi̇tara 2.0 Jlx-al Almayi Düşünüyorum Yorumlari̇ni̇z Lütfen:))

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Asakir54 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,861

Asakir54

Yeni Üye
Yer
Sakarya
Arkadaşlar 2007 Model Suzuki grand Vitara 2.0 Jlx-Al buldum almayı düşünüyorum

araçta değişen yok

208.000 Bin km’de

Motor yeni sıfır yapılıyor(Yarım motor değil)

Benzin ve tüplü

Sakarya’dayim fazla arazide kullanmam. Yaylaya felan çıkarım Kışın yazın

Ama aracı bilmiyorum ilk kez alicam bir 4x4 . Bana tavsiyeleriniz olumlu olumsuz alınabilir mi alınmaz mi

Kronik bir sıkıntısı var mi

Devamli arıza çıkarır mi ?

Araçta dikkat etmesi gereken şeyler nelerdir

Güvendiğim bir Eksper var oraya götüreceğim ama dikkat etmem gereken şeyler neler

Salı günü alacağım aracı o zamana kadar yorumlarınızı mutlaka bekliyorum .

Şimdiden çok teşekkür ediyorum .

Etiketler
Güvendiğiniz expere değil 4x4 araçlara bakan expere götürmeniz gerekli , çünkü normal experlerde 2 çekiş sistemine göre dinamometre bakılabilir , sanırım TÜV lerde 4x4 çekiş sistemine göre dinamometre var.

Pilot Garage var oraya getireceğim de iste kronik bir sıkıntısı oluyor mu ve bakılması gereken önemli yerler var mi

Pilot Garage var oraya getireceğim de iste kronik bir sıkıntısı oluyor mu ve bakılması gereken önemli yerler var mi

Sitesine baktım 4x4 araçlar ile ilgili bir hizmetlerini göremedim , boya , kasa iç dış expertizi bunlara yaptırabilirsiniz fakat ( motor yeni yapılıyormuş dediğiniz gibi ona bir şey diyemem ) şanzıman , arazi şanzımanı , diferansiyel , ön ve alt takımların durumunu bölgenizde japon araçlara bakan sağlam bilgili bir tamirci ye ve ya tüvtürk e götürmenizi öneririm.

selamlar

bu araçlardan daha önce bende baktım, hatta alma arefesinde vazgeçtim.
nedeni ise 2.0 motorun performans olarak beni memnun edemeyecek olması.

diğer taraftan araç yakışıklı, donanımı ful, arazide de fena değil.

yalnız benim anlamadığım 208k daki bir aracın neden motoru yapılsın, hem de tam motor?
öncelikle bunu araştırın. fiyat piyasa ortalamasından düşük mü?

akabinde motoru kim yapıyor, garanti veriyor mu, hangi işlemlerden geçiyor onu öğrenin.

normal ekspertizde gerçek sonuçlar çıkmaz.
önce ekspertize sonra da bu araçlardan anlayan mümkünse suzuki özel servisine gidip araca baktırın.
ben kronik sorun duymadım ama serviste söylerler.

son olarak bu araçlarda ESP li olanlar makbuldür.

Bu aracın 2006 modeli var bizde 6 yıldır. Az kilometreli bulmustuk zamaninda. Gerci hala 110binlerde filan. Eşim kullanıyor çocukların getir götürü için. Gayet memnun.

Bu sene çeki demiri de taktirip karavan cektik 2000km kadar. Yer yer yuksek devir istedi ama yine de bana misin demedi.

Istanbuldaysaniz bostanci sanayide yildiray usta var suzukici. Onu tavsiye ederim. Baska markaya bakmaz. Ben hep ona yaptiririm bakımı.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1.5 sene kullandım. Kasa olarak taş gibi araba. Kronik sıkıntısını duymadım. Bana göre birinci sıkıntısı motoru yetersiz. İkinci sıkıntısı ise motoru LPG ye uyumsuz. Ben taktırdım ve 10 bin km geçmeden üst kapaktan yağ gelmeye başlamıştı (başka sebebi de olabiir ama ben buna yorumladım). Kısa sürede sünap yer LPG de kullanınca.
Bir de başka bir arkadaş daha yazmış. 200 bin de bir araç tam motor neden istiyor anlamadım. İyice araştırın.
Bunların dışında araç çok güzeldir.

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Araç LPG Çelik sübap yaptırılıyor ondan sonra motor yiyor araba sebebi bundan kaynaklanan bir durum

Araç 2007 Model ESPLi en full paketidir .

Araç içi felan çok temiz koltuklar önden ısıtmalı sanruff felan aktif çalışıyor .

SUZUKİ GRAND VİTARA 1.9 DDiS JLX-A dizel
Aracımı ev alacağım için mafesef satıyorum
69.000 tl.
Tel: 05052282165
Sahibinden.com ilan no: 734426137
Askeri personelden
ORJİNAL
149.000 km 4X4
ELEKTRONİK ŞANZIMANLI ÇEKİŞ SİSTEMİ
ŞANZIMAN KİLİDİ
ANAHTARSIZ
ÇALIŞTIRMA
YOL
BİLGİSAYARI
HIZ SABİTLEYİCİ
ELEKTRİKLİ
SUNROOF
PARK SENSÖRÜ
ARKA GÖRÜŞ KAMERASI
DERİ KOLTUKLAR
ISITMALI ÖN KOLTUKLAR
ORJ. MERCEKLİ BİZENON FARLAR
6 HAVA YASTIĞI
KLİMA
ABS - ASR - ESP
ELEKTRİKLİ ISITMALI AYNALAR
4 CAM OTOMATİK
NAVİGASYONLU VE DİREKSİYON KUMANDA UYUMLU MEDYA PLAYER ORJİNAL 6'lı CD ÇALAR & CHANGER YANINDA VERİLECEKTİR
ALAŞIMLI JANTLAR
SİS FARLARI
MERKEZİKİLİT
ÖN VE ARKA KOL DAYAMA
MOTOR BAKIMLARI YENİ YAPILDI
ARACIN ÜZERİNDE BULUNAN ÖN KORUMA BARI, YAN BASAMAKLAR, TAVAN DİK VE YAN (YAN ÇİTALAR TAKILI DEĞİL) BAGAJ ALAŞIMLI ÇITALARINI SUZUKİ SERVİSİNDEN ORJİNAL OLARAK 5000 TL'YE ALDIM ARAÇLA VERİLECEKTİR.
Araç aktif olarak kullanılmaktadır, km artabilir.

Bu aracın 2006 modeli var bizde 6 yıldır. Az kilometreli bulmustuk zamaninda. Gerci hala 110binlerde filan. Eşim kullanıyor çocukların getir götürü için. Gayet memnun.

Bu sene çeki demiri de taktirip karavan cektik 2000km kadar. Yer yer yuksek devir istedi ama yine de bana misin demedi.

Istanbuldaysaniz bostanci sanayide yildiray usta var suzukici. Onu tavsiye ederim. Baska markaya bakmaz. Ben hep ona yaptiririm bakımı.

Araç duruyormu ve satılıkmı konuşabiliriz satmayı düşünüyorsan.

Araç duruyormu ve satılıkmı konuşabiliriz satmayı düşünüyorsan.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR