Suzuki Grand Vitara 5 Kapılı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan OnurKrc Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,644

OnurKrc

Yeni Üye
Öncelikle merhabalar. Ailemle birlikte bir karar alarak off road aracı yapmayı düşünüyoruz. Kafamızda grand vitara 2.0 2003-2005 model 5 kapılı grand vitara var. Çok ağır off road yapmıyacağız ama bizide yarı yolda bırakmasını istemiyoruz. Herhangi bir kilitli diferansiyel varmı,kronik sorunları nelerdir bilenler yazarsa sevinirim. Teşekkürler iyi akşamlar.

Etiketler
Full donanımlı 2004 grand vitara kullanıyorum.
Normal arazi şartlarında alacağınız araç arazi performansı gayet güzel asfaltta güvenli sürüşe olanak tanıyan monoblok şasili bir araçtır.Orijinal diferansiyel kilidi olan bir modeline ben rastlamadım.Kronik sorunu düşük devirlerde cansızdır.Onun dışında (kullancıdan kullanıcıya değişeceği göz önüne alınmalıdır)ağır masraf açacak kronik sıkıntısı yoktur.Orijinal parçaları pahalıdır bulunması biraz zahmetlidir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.