Suzuki Grand Vitara Aranıyor!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan düzmemur Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,475

düzmemur

Yeni Üye
İyi günler. Uzunca zamandır araştırıyorum, fakat kafama yatan bir Grand Vitara bulamadım. Ağır kazası olmayan, Dize, 180.000 km yi geçmemiş, temiz, oynanmamış araç aranıyor. Teşekkürler..

Son düzenleme:

Etiketler
İyi günler. Uzunca zamandır araştırıyorum, fakat kafama yatan bir Grand Vitara bulamadım. Ağır kazası olmayan, Dize, 180.000 km yi geçmemiş, temiz, oynanmamış araç aranıyor. Teşekkürler..
2005 model tertemz 187bin km de grand vitaram var eğer düşünürsenz 0554 560 31 25 e yazabilirsiniz

SUZUKİ GRAND VİTARA 1.9 DDiS JLX-A dizel
Tel: 05052282165
Sahibinden.com ilan no: 734426137
Askeri personelden
ORJİNAL
149.000 km 4X4
ELEKTRONİK ŞANZIMANLI ÇEKİŞ SİSTEMİ
ŞANZIMAN KİLİDİ
ANAHTARSIZ
ÇALIŞTIRMA
YOL
BİLGİSAYARI
HIZ SABİTLEYİCİ
ELEKTRİKLİ
SUNROOF
PARK SENSÖRÜ
ARKA GÖRÜŞ KAMERASI
DERİ KOLTUKLAR
ISITMALI ÖN KOLTUKLAR
ORJ. MERCEKLİ BİZENON FARLAR
6 HAVA YASTIĞI
KLİMA
ABS - ASR - ESP
ELEKTRİKLİ ISITMALI AYNALAR
4 CAM OTOMATİK
NAVİGASYONLU VE DİREKSİYON KUMANDA UYUMLU MEDYA PLAYER ORJİNAL 6'lı CD ÇALAR & CHANGER YANINDA VERİLECEKTİR
ALAŞIMLI JANTLAR
SİS FARLARI
MERKEZİKİLİT
ÖN VE ARKA KOL DAYAMA
MOTOR BAKIMLARI YENİ YAPILDI
ARACIN ÜZERİNDE BULUNAN ÖN KORUMA BARI, YAN BASAMAKLAR, TAVAN DİK VE YAN (YAN ÇİTALAR TAKILI DEĞİL) BAGAJ ALAŞIMLI ÇITALARINI SUZUKİ SERVİSİNDEN ORJİNAL OLARAK 5000 TL'YE ALDIM ARAÇLA VERİLECEKTİR.
Araç aktif olarak kullanılmaktadır, km artabilir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR