Suzuki Jımny İçin 2-3'' İnç Yükseltme Kiti Arıyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan suziki jimny Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,149

suziki jimny

çok okuyan değil gezenbilir..!
Yer
Istanbul
Selam, 2007 SUZUKİ JIMNY İÇİN 2-3'' inç yükseltme kiti arıyorum, Mehmet Becce olmadan ucuz yollu aracı yukseltme ve 215-235/75/15 ebatlarda MT lastik kullanmak nıyetındeyım,

Etiketler
Ynt: Suzuki Jımny İçin 2-3'' İnç Yükseltme Kiti Arıyorum

fiyatı nedir bilmiyorum ama becce kit alın 1 kere alın uzun süreli kullanın nacizane...

Benimde tafsiyem becce kiti bir sefer yapın rahat edin derim sonuçta eski ekipmanlarınızı muhafaza edin aracı satmak istediğinizde kiti çıkarır ikinci el olarak bile sata bilirsiniz kit konusunda yardımcı olabilirim

kit bütçesini lastikte kullanacagım, belki ilerde olabılır kit..

suziki jimny' Alıntı:
kit bütçesini lastikte kullanacagım, belki ilerde olabılır kit..

once lastik alırsan kite gerek yok zaten. kit alırsan farklı bir lastik kullanma şansın olur

mertbirincioglu' Alıntı:
once lastik alırsan kite gerek yok zaten. kit alırsan farklı bir lastik kullanma şansın olur

şöyleki, araçla ağır off-road yapmayacagım, h.sonları yoldan çıktığımda benı yolda komayacak 215-225 mm aralıgında 15' jant ile kullanacagım lastıklerı, standart halı ıle 215-75-15 MT lastık ucu ucuna oluyor, kasıs yada cukurlarda manevra yapıldıgında dırek surtuyor, bunu engellemek ıcın 3-5 cm aracı yukseltsem bana yetecek, kite girersem snolkel alırım, onu yaparsam alt koruma yaptırırım, baktım çamurdayım aracı zorluyorum vinç alırım :smiley: sonu yok bu işlerin .. bende de sımdılık o kadar butce yok

vatandasın biri 2011 yılında aşağıdaki uygulamayı yapmıs;

Bizde Artık Get Denilen Teknikle Yükseltelim Dedik..Ön Amortisörleri Eskiden Toros'larda da Kullanılan Uzatmalarla 7 Cm Kadar Uzattık Aynı Şekilde Helezon Ustundeki Takozlarımızda Yumuşak Kestiramit İle 7 Cm Yükselttik.
Arka amortısor Tam 7 Cm Uzun Amortisör Bulduk Fakat Yağlı Amortisördü ve aldık

bu uygulamanın;

1-malıyetı nedır?
2-bunlar dısında bır ısleme gerek varmıdır? vede nekadar saglıklıdır?

Veee O Yazıyı Yazan Vatandaş Geldi Hocam :D Tesadüfe Bak Yahu :smiley: O Getlerin Sahibi Eger Sen Olmak İstersen Seve Seve Verebilirim :smiley: Diyeceksinki Niye Satıyorsun Aracımı Kendime Ait 2. Araç Pozisyonuna Getirip Daha Extreme Bişeyler Yapmak İstiyorum ..İlgilenirsen Seve Seve Verebilirim Yukseltmeyi Komple Olarak..

suziki jimny' Alıntı:
vatandasın biri 2011 yılında aşağıdaki uygulamayı yapmıs;

Bizde Artık Get Denilen Teknikle Yükseltelim Dedik..Ön Amortisörleri Eskiden Toros'larda da Kullanılan Uzatmalarla 7 Cm Kadar Uzattık Aynı Şekilde Helezon Ustundeki Takozlarımızda Yumuşak Kestiramit İle 7 Cm Yükselttik.
Arka amortısor Tam 7 Cm Uzun Amortisör Bulduk Fakat Yağlı Amortisördü ve aldık

bu uygulamanın;

1-malıyetı nedır?
2-bunlar dısında bır ısleme gerek varmıdır? vede nekadar saglıklıdır?
O yazıyı yazdığım tarihten beri kullanıyorum hçbir sıkıntı yaşamadım hocam yaklaşık 47.000km o şekilde kullandım gerisini sen düşün..ağzı olan konuşur yok ona şunu takman lazım bunu takman lazım yoksa şu olur bu olur o konuşalnara soracaksın önce Jimny nin alt yapısını biliyor mu ? kaç tane jimny sahibi olmuş bugune kadar e olur biliyor musun ? hiççç :9 hiçç jimny sahibi olmamamıştır..

hocam 2 gundur yazıyorum ama bı turlu gıtmıyor yazım, 5552553880 arayın goruselım lütfen,

Benim araçta 2" becce kit var. 4" e yükseltmek istemekteyim. İkinci el düşünürseniz. Sökeriz. 235.75.15 lastikler ve jantlar dahil hallederiz.

lynx255' Alıntı:
Benim araçta 2" becce kit var. 4" e yükseltmek istemekteyim. İkinci el düşünürseniz. Sökeriz. 235.75.15 lastikler ve jantlar dahil hallederiz.

hocam telefonumu yazdım arayın görüşelim, sizlerin nosu olsa ben arayacagım, site yöneticilerinede sitemim, özelden yazdığım mesajlarım gitmiyor..

suziki jimny' Alıntı:
hocam 2 gundur yazıyorum ama bı turlu gıtmıyor yazım, 5552553880 arayın goruselım lütfen,

doğrudur hocam yarın uygun bir saatte arıyorum sizi..

suziki jimny' Alıntı:
hocam telefonumu yazdım arayın görüşelim, sizlerin nosu olsa ben arayacagım, site yöneticilerinede sitemim, özelden yazdığım mesajlarım gitmiyor..

hocam ben arıyorum sizi fakat telefonunuzu düşüremdim bir türlü 5333806441 benim numaram dilerseniz siz arayabilirsiniz ; saygılar..

lynx255' Alıntı:

jantsız ve lastiksiz oluru nedir :smiley:

freelander99' Alıntı:
jantsız ve lastiksiz oluru nedir :smiley:
Wazz geçilmiştir. Lastik büyütmek istememekteyim. Bu durumda daha yüksek bir aracın getirisi olmayacak gibi. Eğer bu lastikler eskirse, yerlerine daha dar daha yüksek bir şey takarsak bakarız..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri