Suzuki Samurai Arazi Şanzımanı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cubs Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,614

cubs

Kamp I
Merhaba arkadaşlar,

Kullanmış olduğum Suzuki Samurai'nin (sj 413) arazi şanzımanını parçalamayı becerdim.
Şimdi yenisine ihtiyacim var. sj 413 ya da sj 410 arazi şanzımanı, ikisi de uygun oluyor.
Bulabilecegim bir yer ya da tesadufen elinde olup satmak isteyen var mıdır acaba?

Teşekkürler,

Etiketler

Ynt: Suzuki Samurai Arazi Şanzımanı

murat durmaz' Alıntı:
sahibinden .comda var 300 tl istiyor aklınızda olsun
Rica etsem linkini yolayabilir misiniz. Ben bulamadim, yanlis kelimelerle ariyor olabilirim.
Tesekkurler.

SUZUKI SAMURAİ LER HAKKINDA OLDUKÇA TECRÜBELİ SAYILIRIM.ÇÜNKÜ 3 ADET ALDIM VE SATTIM.EN İNCE AYRINTISINA KADAR TANIRIM.ARAZİ ŞANZIMANI VE HER TÜRLÜ MEKANİK PARÇA İÇİN KİLİS TEN ÇIKMACI UĞUR BEY VAR ONDAN ALABİLİRSİNİZ.BEN 3 AY ÖNCE ALDIM 600 TL YE FAKAT PIRIL PIRIL BİR ŞANZIMANDI TLF NU:532-614 44 66 İYİ GÜNLER.

Sayın Tuncay Köksal sizin samurainizin de duman attığını ve sonra makinesinin yandığını okudum bende bir samurai aldım ve mavi duman atıyor. Açıkçası ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Siz bu konuda teçrübelisiniz , sekmanlardan kaynaklandığını söylüyorlar makineyi şimdiden açtırayım mı? yoksa bekleyeyim mi ? :smiley:

Samu' Alıntı:
Sayın Tuncay Köksal sizin samurainizin de duman attığını ve sonra makinesinin yandığını okudum bende bir samurai aldım ve mavi duman atıyor. Açıkçası ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Siz bu konuda teçrübelisiniz , sekmanlardan kaynaklandığını söylüyorlar makineyi şimdiden açtırayım mı? yoksa bekleyeyim mi ? :smiley:

Merhaba,
Sorunuzla ilgili cevabimi "Suzuki Samurai Mavi Duman Atıyor ?.." bölümüne yaziyorum.
Saygilarimla

acıll samurai ara sanzuman ve ara saft ta ıhtıyaç var saygılar 05322249134

arkadaşlar dün bitane samuray aldım fakat ön arazi devre dışı bırakılmış bağlamam gerekiyo bi saft lazım bide arazisinde veya defransiyelinde sorun olabileceğini düşünüyorum parçaları nerden bulabilirim bide fiyat hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum şimdiden teşekkürler

Selamlar benim aracım 1.3 samurai , arazi şanzımanında ses proplemi yasıyorum , 3 vites yukarısı uğultu sesi yapıyor , butun rulmanları değiştim sebebi nedir anlamadım yardımcı olabilecek birileri varmı kıbrıstan selamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri